Sari la conținut
Forum Roportal
calypso

help me

Postări Recomandate

In primul rand, mama ta va trebui sa-si termine toate investigatiile ca sa vada DACA are intr-adevar hepatita si daca da, de ce tip este. In functie de asta i se va stabili un tratament si va incepe si propriile investigatii despre simptome, alti medici, alte tratamente, diete, etc.

Multa sanatate!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:good: Draga Gia,am sa incerc sa trimit copii de peinstructiunile medicamentelor Pegasys si Copegus,nu stiu daca voi reusi.Multi intreaba despre ele si ar avea posibilitatea sa le citeasca ,sunt si foarte lungi instructiunile.voi reveni ,sa natate si curaj la toti

Mariana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mama mea este suspecta de hepatita cronica..as dori sa stiu cum se manifesta si ce poate fi facut..si orice infomatie utila..va multumesc...

[snapbacca]56833[/snapbacca]

 

:good: Buna,imi pare rau de mama ta, dar nu dispera,trebuie sa faca analiza de singe sa se poata determina ce fel de hepatita are(Costa ca aceasta se plateste injur de 300 000 lei) ,dupa aceasta analiza trebuie facuta biopsia si viremia.Biopsia se face fiind internat la spital iar viremia se face ori atunci la spital dar poti sa o faci si fii nd externat dar cu bilet de trimitere de la medicul de specialitate care si aceasta analiza este gratuita.dupa aceste analize ti se va face dosarul pentru tratament.Fara biopsie nu putem beneficia de tratament gratuit.

Va doresc mult mult suces si noroc.astept raspuns

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: Buna,imi pare rau de mama ta, dar nu dispera,trebuie sa faca analiza de singe sa se poata determina ce fel de hepatita are(Costa ca aceasta se plateste injur de 300 000 lei) ,dupa aceasta analiza trebuie facuta biopsia si viremia.Biopsia se face fiind internat la spital iar viremia se face ori atunci la spital dar poti sa o faci si fii nd externat dar cu bilet de trimitere de la medicul de specialitate care si aceasta analiza este gratuita.dupa aceste analize ti se va face dosarul pentru tratament.Fara biopsie nu putem beneficia de tratament gratuit.

Va  doresc mult mult suces si noroc.astept raspuns

[snapbacca]58334[/snapbacca]

:doh: pe>sa boala se manifesta:foarte obosit,dureri de incheieturi,la mine asa sa manifestat,Ma dureau foarte rau incheieturile si se si umfla,ducindu-ma la medic sa descoperit ca am hepatita cronica si de aici a urmat toate celelalte analize.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×