Sari la conținut
Forum Roportal
Adevar Divin

O calatorie energetica prin taramurile Romaniei

Postări Recomandate

Tot vorbind despre capacitati paranormale,vin aici sa va spun de un anume loc din Romania care este mai mult decat pare.DUpa cateva cercetari energetice,locul acesta pare a fi locul spiritual al ROmaniai.

N-am citit despe el intr-o carte,poate am prins cateva informatii in cartea lui Radu Cinamar,cartile.,in care spune de un loc spiritual....

Am coordonatele exacte...dar nu-mi permit sa merg...pana si mai marii maestrii pe care i-am intalnit spun ca unele zone sunt neacesibile....Trebuie sa te afli in rezonanta cu ele....ei mai marii maestrii...nu au permisiune in unele locuri...ciudat...cei aflati in leg cu Dumnezeu....dar poate exista oamenii care au...dar eu nu...am incercat... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In apropiere....te-am vazut postand acum un an in sectiunea dedicata cartilor lui Cinamar....banuiesc ca acest loc poate fi locul indicat de el...daca exista...ssau poate fi ceva mai de mare amploare....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in muntii Fagarasului.langa vf Negoiu si vf Suru,langa trecatoarea Rosu,aproape de autostrada 7C,raul Capra trece in apropiere,foarte aproape....

 

Dar ce informatii ai despre muntii Retezat?Energetice ma refer...poate ajungem la o idee comuna....

 

poate crezi deja ca sunt un pacalici...un om fara preocupare,preocupat in a mintii fara ros,ei sa sti nu sunt genul ala de om...Am informatiile specifice din astral...am fost acolo,durerile de cap si vomele miau dovedit ca nu eram pregatit pt acel loc....as puea sati povestesc totul....dar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru asta e forumul ... sa spui.

 

Eu am spus mai acum 2 ani ... 1 an habar nu am, poate ca acum e timpul tau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×