Sari la conținut
Forum Roportal
Cimpoacă

The Sims 3

Postări Recomandate

Au scos un patch,ca sa treaca timpul mai repede cand il accelerezi...probabil ca nu eram singurul exasperat de asteptarea aia fara sens...

Si mie mi se pare ca imbatranesc prea repede...si nu avem potiuni magice de intinerire ca in sims 2...si se uratesc,atunci cand imbatranesc :rot: -doar ca,nu cred ca ai cum sa le indeplinesti marea dorinta pana nu imbatranesc...asa mi se pare mie.

 

Intra in Options, apoi in Game Options si undeva mai jos o sa vezi Sim Lifespan, poti regla durata vietii unui sim. 25 zile cel mai putin sau 120 zile cel mai mult. Acum depinde, nu e batut in cuie sa traiasca chiar 90 de zile. Am avut un sim care avea 95 de zile cu toate ca era selectat pentru 90 de zile. Mai jos mai este o optiune, Enable aging, debifand-o nu-ti mai imbatranesc simsii.

Te rog, spune-mi si mie unde pot gasi si eu patch-ul, ma enerveaza ca trebuie sa-i astept sa-si faca ei somnul de frumuste :D :rot: deobicei, ma plictisesc si inchid jocul :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai jocul original,e simplu,chiar din joc,dai un click pe updates...daca nu e jocul original,s-ar putea sa trebuiasca sa cauti pe vreun torent...nu stiu daca o sa vrea sa mearga cu update-ul de pe site...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut...De curand miam luat sims 3,imi place la nebunie..da' am vazut ca in sims 2 poti crea sirene shi vampiri...poate sa imi spuna cineva cum pot face sirene ori vampiri pe sims 3? multumesc mult :* :D :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema. Nu reusesc sa fac un sim sa se mute impreuna cu alt sim.

Please help cu orice idei aveti.

Multumesc.

 

 

pai daca vrei sa te muti cu alt sim trebuie sa fiti buni prieteni,apoi da la optiunea " Muta-te cu el/ea" ( sau ceva de genu asta :P ) si iti apar mai multe...te descurci tu :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×