Sari la conținut
Forum Roportal
Revolver

Fantome si intampari strani adevarate sau inventate

Postări Recomandate

Bine, fie, daca tu vrei, no, ce sa fac?!

Noapte, ora 2 A.M., soarele lucea pe cer, era iarna, copacii infloriti si berzele fătau fericite, ma-ntorceam de la bunici.

Pe drum mi-au iesit in faţă o lupă si o ursă care miorlaiau si scheunau de tata focului. Dupa ele fugea stafia unui porc mistret foarte bine dotat.

La un moment dat, penisu' porcului s-a desprins de corpu' acestuia si s-a intrupat intr-o fiinţă de sine statatoare, ma rog, mai mult stătută decat statatoare.

"T

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine, fie, daca tu vrei, no, ce sa fac?!

Noapte, ora 2 A.M., soarele lucea pe cer, era iarna, copacii infloriti si berzele fătau fericite, ma-ntorceam de la bunici.

Pe drum mi-au iesit in faţă o lupă si o ursă care miorlaiau si scheunau de tata focului. Dupa ele fugea stafia unui porc mistret foarte bine dotat.

La un moment dat, penisu' porcului s-a desprins de corpu' acestuia si s-a intrupat intr-o fiinţă de sine statatoare, ma rog, mai mult stătută decat statatoare.

"T

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dak si asta mai i credibil acuma nu mai scrie la baza si dak ai vreo intamplare stranie spuneo

 

Ghini, ieri m-am intalnit cu Tom si Jerry, imi tot faceau semne cu farurile sa opresc, da' imi era foarte teama pt ca le vedeam capsoarele in masina din spate si nu-mi venea sa cred ca mi se-ntampla tocmai mie una ca asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×