Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Fumatul  

14 membri au votat

  1. 1. Copilul dumneavoastra fumeaza?

    • Da
      6
    • Nu
      8
    • Nu stiu
      0


Postări Recomandate

Vampire.freak nu e vorba ca iti lasi sau nu iti lasi copilul sa fumeze, ca el fumeaza oricum daca asta vrea... chestia e sa existe comunicare intre tine si copil ca sa-ti zica el ca s-a apucat de fumat nu sa afle parintele din alte parti... copilul poate sa-i spuna mamei ca s-a lasat de fumat si el sa continue... si de lasat o sa se lase lumea, adolescentii de fumat doar atunci cand vor dori ei, nu ceilalti din jur..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toti prietenii mei fumeaza...de la varsta de 10 ani eu inceput ei sa fumeze...de 6 ani impreuna cu ei am rezistat tentatiei....toti ma intreaba cum de nu fumez eu k sunt tipul de fata cam rebela si nu imi place sa mi se interzica lucruri. Dar pot spune k uneori simt nevoia sa fumez fiindca am stat mereu in preajma lor in timp ce fumau si am inhalat cam mult fum. Nu stiu cum, dar mi se m ai intampla sa am pofta de o tigare chiar daca nu am fumat niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti prietenii mei fumeaza...de la varsta de 10 ani eu inceput ei sa fumeze...de 6 ani impreuna cu ei am rezistat tentatiei....toti ma intreaba cum de nu fumez eu k sunt tipul de fata cam rebela si nu imi place sa mi se interzica lucruri. Dar pot spune k uneori simt nevoia sa fumez fiindca am stat mereu in preajma lor in timp ce fumau si am inhalat cam mult fum. Nu stiu cum, dar mi se m ai intampla sa am pofta de o tigare chiar daca nu am fumat niciodata.

nu te apuca de fumat "never ever"

eu fumez de ma apuca darcii...si nu este bine..simt asta,,,

dar...'tui :) mama ei de ambitie...unde o fi? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar...'tui :) mama ei de ambitie...unde o fi? :P

 

cand o sa vina momentul o sa te lasi... :doh: trebuie sa fie ceva care sa te impulsioneze cu adevarat si trebuie sa vina din interiorul tau... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×