Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

hmmm imi place sa o ascult cateodata cand stau linistit la calculator. ma linisteste :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot spune ca sunt un fan infocat al acestui gen dar pot spune ca nici nu imi displace.

Am destule melodii R&B in playlist.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
printre preferatii mei sunt ja rule, jay z, asanty si ca-ci & jojo sunt super:)chiar imi plac: :winca:

 

Ja Rule si Jay-Z nu canta r&b... ca mai au colaborari cu Beyonce, Asanti, etc. asta-i partea a doua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap, si mie-mi place muzica r&b,oricum in momentul asta nu-mi vin in minte solisti de muzica r&b, dar ascult si-mi place(aliah,asanty my fav.:dee)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdaaaa :scratch: mda...adevaru' e ca the ladies of R&B sunt :thumright: extraordinare, fantastice...ce mai...the best :afro:

PS: aia-sa "hip-hop-isti".... bad motha fu*****.... :rambo:

Ciao! =; :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lauryn Hill!! you're right!! :oops: e super tipa, imi place si caELIS e bestiala tipa, User are mel marfa :) si Mario Winnans(sau cum se scrie) a scos o mel de nota 10!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E fainuta piesa....(ma refer la versuri).... da' a dat-o nasol cu negativu' :thumbdown: ... oricum "ready or not" e de o mie de ori mai tare!!! :thumright: ...zic eu...dupa cap'soru' meu!! :afro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×