Sari la conținut
Forum Roportal
tegramon

Manipularea Sociala

Postări Recomandate

am fost vreodată liberi ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne place la nebunie ... vreti sa spuneti ca suntem legati? Ca exista o simbioza intra stapan si sclav? De fapt exista o relatie de ura-iubire, ce poate duce pana la identificare. Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne place la nebunie ... vreti sa spuneti ca suntem legati? Ca exista o simbioza intra stapan si sclav? De fapt exista o relatie de ura-iubire, ce poate duce pana la identificare. Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

 

da dar nu ni se permite . intodeauna vor exista stapani si sclavi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am gasit un material pe net despre manipularea savarsita de francmasoni... Ce se spune in acest fragment e adevarat?

 

Manareala MISA, tipica traducerilor Bivolariene, s-a luat una bucata "Protocoalele Inteleptilor Sionului", s-a inlocuit Inteleptii Sionului cu Francmasoni, si uite asa a iesit o noua traducere Ultra Mega Conspirativa.

Editat de enoch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am gasit un material pe net despre manipularea savarsita de francmasoni... Ce se spune in acest fragment e adevarat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost vreodată liberi ?

Buna intrebare.

 

Credeti insa, ca ne-am descurca singuri?

Absolut, dar ce conteaza este ca am fi in primul rand liberi.

 

da dar nu ni se permite . intodeauna vor exista stapani si sclavi

Nu se stie de unde sare iepurele :cry:

 

am gasit un material pe net despre manipularea savarsita de francmasoni... Ce se spune in acest fragment e adevarat?

Nu am timp sa citesc documentul, dar citeste "Viitor cu cap de mort" de Radu Cinamar. Tot ce se zice acolo despre masoni, iti confirm 100%.

Editat de Pippo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×