Sari la conținut
Forum Roportal
spaimazmeilor

Dosar Dacia Logan - a fi sau nu real

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mam uitat putin prin saitu ala si din ce stiam si eu, cred ca merita cei 5000. daca ias avea poate mias lua si eu una.

sau mai bine un golf

:dee

naspa nu pare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

naspa nu, dar pe www.autoexpert.ro pare a fi salvarea Romaniei, economic vrobind. Si de-astea cu salvarea Romaniei am mai simtit eu (SAFI, Caritas...). Incredere am in ce zic cei de AutoExpert, ca sunt si abonat la ei, dar dosarul lor dovedeste ca nu avem de ce sa ne facem probleme...asa sa fie?

Mai mult : http://www.autoexpert.ro/revista/articol.p...id_material=381 ne spun vreo 16 (cat am apucat sa numar eu) oameni ne spun ce frumoasa este si ce buna...Hellouuuu suntem in Romania, aici totul pute...vezi si tu daca nu am dreptate...am dat lincaul mai sus

 

 

 

mam uitat putin prin saitu ala si din ce stiam si eu, cred ca merita cei 5000. daca ias avea poate mias lua si eu una.

sau mai bine un golf

:dee  

naspa nu pare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mam uitat si pe lincau ala. cred ca cel mai bine ar fi sa astepti sasi mai cumpere cativa oameni. vezi cum se comporta auzi pareri de la proprietari si apoi poti fi mult mai sigur in privinta deciziei. :dee

graba strica treaba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mam uitat si pe lincau ala. cred ca cel mai bine ar fi sa astepti sasi mai cumpere cativa oameni. vezi cum se comporta auzi pareri de la proprietari si apoi poti fi mult mai sigur in privinta deciziei.  :de  

graba strica treaba

 

Salut spaimazmeilor si bine ai venit pe forum.

Si eu sunt de parerea lui Virus. Mai bine astepti. Am inteles ca se va organiza o campanie de porti deschise fara precedent asa ca vei putea sa o testezi si sa vezi daca isi merita banii.

In plus e mai bine sa astepti sa vezi daca apar probleme in timp. Banuiesc ca piesele de schimb la Logan nu vor fi la fel de ieftine ca si la celelalte modele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum zicea si roportal si eu cred ca ar putea fi o problema la piesele de schimb. sar putea sa fie cam scumpe.

eu sunt foarte curios oare cum o sa fie caroseria pe la usi. oare imi intra degetul cand ii inchisa usa ca si la celelalte dacii. si capota. toate trebuie sa se imbine perfect :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai sa-au facut atatea comenzi la logan cat zica aia?...adicaa 6000 deja?

sau e vrajeala..sa atraga clientii?...si daca eu as face comanda acum cand imi vine dacia..peste 2 ani? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ooops...dar am inteles ca numai alea de 5000 au sa astepte pana la inceputul anului asta...adicaa 2005.....dar daca o iau cu mai multe opiuni?...sper sa pot sa o iau mai repede ca mor daca mi-o da la anu':)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca este o chestie generala pentru modelele noi.

De exemplu eu stiu de la cineva ca pentru a primi un Opel Astra (modelul nou) sunt necesare cel putin 6 luni. Asa ca nu este Dacia singura la care se intampla asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×