Sari la conținut
Forum Roportal
victor_as

dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cine ma ajuta si pe mn......asta e serios si vreau sa vb cu cineva care se pricepe in dragoste si sa cucereasca pe cineva......pfffff greu sa va spun da am cunoscut o fata si vb de ceva timp e fata visurilor mele da e o problema ......ea are 22 de ani si io 17 cum sa o cuceresc va rog spunetimi si mie ...cautatima la adresa de mess vlasievictor .....va raman dator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut...nu stiu daca te pot ajuta ...dar situatia mi se pare cat de cat cunoscuta :cheer: ...si eu am inceput sa ma indragostesc de prietena mea foarte buna care are 21 de ani ..eu avand 19 :roll: La tine e un pic mai greu sa zicem asa ...e o diferenta cam mare ..5 ani ..hmm...acuma e chiar o diferenta foarte mare...dar in timp nu prea o sa mai conteze! O intrebare: ea da semne ca te place si ca vrea sa fiti mai mult decat prieteni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 21 d ani nu se va uita la unul de 17 ani decat daca e foarte matur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll:

 

Eu nu ma stiu la treburi din astea sentimentale,da` parerea mea e ca n-ai sanse :roll: Cel mai probabil e ca ea sa se uite dupa altii mai mari decat ea,sau macar de varsta mai apropiata.Dar daca e mai copilaroasa...ai ceva sanse.Sa iti dai seama daca va potriviti nu cred ca ai cum,ca fiind asa indragostit,normal ca ti se pare ca va potriviti.

 

Io zic sa bati cateva apropouri,si daca vezi ca-ti raspunde...vezi tu mai departe :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum să nu ! Tocmai pentru asta e comunicarea.

 

ai uitat sa citezi si completarea,care era cea mai importanta.

Fiind indragostit, automat multe din lucrurile care ii plac celuilalt,si pe care le gandeste,ti se pot parea si tie bune,chiar daca pana atunci nu gandeai neaparat asa.Vorbesc din experienta.Dragostea are ratiuni pe care ratiunea nu le cunoaste :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×