Sari la conținut
Forum Roportal
Cela

Comparatie intre Budism si Crestinism

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vai, nene Rica, pai e frumos din partea dumitale sa ma lasi sa cred ca esti vreo fetishcana proaspat absolventa de filozofie care, dupa ce si/a plictisit toti prietenii cu stiinta ei de carte, se da in stamba pe internet? Si eu, nefericitul si diletantul de mine voiam sa/i aministrez Celei cateva corectii prietenesti ca sa inteleaga ca nu le stie pe toate, nestiind ca discut(cel mai probabil) cu un profesor universitar!!! Mii de

scuze ptr rautatile mari sau mici pe care le/am spus.

Promit sa ma documentez asupra celor indicate de tine si sa revin cu argumente sau cu intrebari, dupa caz. Pana la urma, mi/e prieten orgoliul, ca/i al meu si l/am crescut de mic, dar... mai prieten mi/e ADEVARUL. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai, nene Rica, pai e frumos din partea dumitale sa ma lasi sa cred ca esti vreo fetishcana proaspat absolventa de filozofie care, dupa ce si/a plictisit toti prietenii cu stiinta ei de carte, se da in stamba pe internet? Si eu, nefericitul si diletantul de mine voiam sa/i aministrez Celei cateva corectii prietenesti ca sa inteleaga ca nu le stie pe toate, nestiind ca discut(cel mai probabil) cu un profesor universitar!!! Mii de

scuze ptr rautatile mari sau mici pe care le/am spus.

Nu trebuie sa te scuzi prietene . . . . Rica e fara frica, insa in acelasi timp "de treaba". Cat despre identitatea lui, se vede ca nu ai studiat suficient. Daca ma cunosti deja (cine esti?), ar fi trebuit sa stii cel putin numele meu, si ca Rica . . . e Florica. :crazy:

 

Promit sa ma documentez asupra celor indicate de tine si sa revin cu argumente sau cu intrebari, dupa caz. Pana la urma, mi/e prieten orgoliul, ca/i al meu si l/am crescut de mic, dar... mai prieten mi/e ADEVARUL. :)

 

Te astept. Si iar zic, daca ma cunosti asa cum zici, atunci stii ca odata pusa in fata evdentelor, nu insist in prostie. E pacat sa ascunzi adevarul . . . exista at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×