Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

"Legarea" ingerilor

Postări Recomandate

am zis acces dar tu citesti si intelegi ce vor muschii tai striati . si mi se pare logic sa negi legarea din moment ce se face si in biserica te-a invatat bine fater paisie

 

 

 

am mai zis da hai sa mai repet . eu personal simt cald cand pe langa mine se plimba dalde dastia si daca mai e si atac stare de inconfort si dureri de cap .

mai nou nu mai invoc pe nimeni ma bazez doar pe mine am zis si din ce cauza.

vali,

ai acess???? :bye: ..... magie ceva???? :bye: confuzii multe ," accese" pe masura...... -_- la imaginatie...... :o: si apropo de " cald" stai prea mult in soare....umbra face bine ( replica la " muschii mei" ) ;)

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:bye: Valicule...eu,nu contest "nivelul la care esti" si nici cunoasterea ta :o: "care este" dar,no offense:cred ca gresesti!

Confunzi spiritele formei sau ale personalitatii cu :bye: ..."d'alde aia" ;)

Spiritele formei,au una dintre cele mai periculoase sarcini; puterile,sunt responsabile pentru menţinerea graniţelor dintre Rai şi Păm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aveti probleme tata am spus ca asa sint eu conditionat sa simt asa am ales . cum tu poate vrei sa iti clipeasca ochiul de 2 ori pemtru ingeri si de 3 pentru demoni eu am ales cald si rece in forma asta

nu mai cautati nod in papura eu asa am ales sa simt daca tu simti altele e conditionarea ta . poate altuia i se misca aratatorul .

Da....asai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aveti probleme tata am spus ca asa sint eu conditionat sa simt asa am ales . cum tu poate vrei sa iti clipeasca ochiul de 2 ori pemtru ingeri si de 3 pentru demoni eu am ales cald si rece in forma asta

nu mai cautati nod in papura eu asa am ales sa simt daca tu simti altele e conditionarea ta . poate altuia i se misca aratatorul .

vali,

replica ta stii cum "se traduce"???? :think: simplu.... la " cald" vine ingerul( parca e la cheremul tau) si la rece vine " alalalt" ,,,, dupa replica ta zau ca esti mai tare decit " isus" ( apropo de replica ta de pe alt topic se poate aplica aici - ai dat si "contextul ") :hi: asa ca mai usor cu aveti probleme tata ;)

si " imaginatia" ta nu o iei in calcul? nu de alta dar " la semnalul" tau de cald nu apare " un inger"..... deci " deconecteaza-te" de la imaginatie :P

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vali,

replica ta stii cum "se traduce"???? :think: simplu.... la " cald" vine ingerul( parca e la cheremul tau) si la rece vine " alalalt" ,,,, dupa replica ta zau ca esti mai tare decit " isus" ( apropo de replica ta de pe alt topic se poate aplica aici - ai dat si "contextul ") :hi: asa ca mai usor cu aveti probleme tata ;)

si " imaginatia" ta nu o iei in calcul? nu de alta dar " la semnalul" tau de cald nu apare " un inger"..... deci " deconecteaza-te" de la imaginatie :P

multa iubire

 

mai tata care parte nu ai inteles-o ? cand in preajma mea sunt entitati simt rece sau cald , nu simt cald si vine entitatea. deci m-am lamurit in ce fel citesti postarile

Editat de vali_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai tata care parte nu ai inteles-o ? cand in preajma mea sunt entitati simt rece sau cald , nu simt cald si vine entitatea. deci m-am lamurit in ce fel citesti postarile

mai mamacare parti le-ai inteles???? :think: vezi titlul topicului..... deci nu "legi" sau chemi "ingeri" corect???? :jester:acum vin ei singuri nu???? :hi: vali, te incurci in prorpiile ite....( scuza-ma ca citesc toate postarile - )cu alte cuvinte ultima ta replica iti e adresata tie..... totala " confuzie" dintre tine si tine...... ;)

ti-am spus sa te duci la umbra ca e prea mult soare...... :P vezi ca imaginatia poate produce " caldura" sau " rece".....si nu e nici o entitate..... asa ca...... :) te viziteaza entitati????? dupa cum spuneam " deconecteaza-te" de la imaginatie.....si nu prin meditatie ca si aia e tot imaginatie..... :jester:..... :jester:

multa iubire

Editat de the listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai mamacare parti le-ai inteles???? :think: vezi titlul topicului..... deci nu "legi" sau chemi "ingeri" corect???? :jester:acum vin ei singuri nu???? :hi: vali, te incurci in prorpiile ite....( scuza-ma ca citesc toate postarile si le pun cap la cap- )cu alte cuvinte ultima ta replica iti e adresata tie..... totala " confuzie" dintre tine si tine...... ;)

ti-am spus sa te duci la umbra ca e prea mult soare...... :P vezi ca imaginatia poate produce " caldura" sau " rece".....si nu e nici o entitate..... asa ca...... :) te viziteaza entitati????? dupa cum spuneam " deconecteaza-te" de la imaginatie.....si nu prin meditatie ca si aia e tot imaginatie..... :jester:..... :jester:

multa iubire

 

stimabile vezi ca incep sa imi pierd respectul pentru tine . faptul ca tu nu vrei sa recunosti asta nu inseamna ca nu se intampla .

dac vrei sa continui sa te faci ca nu intelegi ceea ce zic e treaba ta io pot sa iti ignor iar postarile ca nu e mare problema .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×