Sari la conținut
Forum Roportal
Leprecon

Ati face sex pe bani ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Citeam zilele trecute un articol intr-un cotidian oarecare despre materialismul unora ... cica un procent din tinerii nsotri ar accepta o partida de amor cu persoane de varrsta a 3a pt niste sume rezonabile ? ce parere aveti .... ati face asa ceva ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu...nu am nevoie de asa ceva dar stim cu totii multe pers care ar face asta...vezi exemplu monica columbeanu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu...nu am nevoie de asa ceva dar stim cu totii multe pers care ar face asta...vezi exemplu monica columbeanu

 

Nope! Monica Columbeanu nu face sex pe bani, ci pe renta viagera si perspective de mostenire daca face Virinel mai mult sex decit il tine! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nope! Monica Columbeanu nu face sex pe bani, ci pe renta viagera si perspective de mostenire daca face Virinel mai mult sex decit il tine! ;)

 

 

pai in cazul asta Go viri Go

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai in cazul asta Go viri Go

 

Mai, daca ramine vaduva ma ofer eu sa fac un gest crestinesc si caritabil si s-o consolez pe biata vaduva! ;)

 

...si oricum nu ar recunoaste nimeni aici ca intr-adevar ar face-o. :feminist: Subiectu' nu prea are nici un scop, discutia o sa cuprinda doar judecati de valoare (sau nu) despre alte persoane.

 

sau nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...si oricum nu ar recunoaste nimeni aici ca intr-adevar ar face-o. ;) Subiectu' nu prea are nici un scop, discutia o sa cuprinda doar judecati de valoare (sau nu) despre alte persoane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sex pe bani cu sotul sau iubitul...FAIN!

vai ce fantezii au unii.... mai citiesm pe aici aprca...pe un pat de bani...lingouri etc.... si eu care credeam ca o faci din dragoste....unii o fac si din alte lucruri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sex pe bani cu sotul sau iubitul...FAIN!

 

 

Ma reprofilez...da-o naibii de facultate...mi-am gasit menirea in viata ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×