Sari la conținut
Forum Roportal
ali_neslihan

problema la vista

Postări Recomandate

Va intelegeti bine cu win. vista ? Ca eu nu pot sa il suport...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ppl ce naiba aveti cu vista...e cel mai bun OS de la microsoft de pana acum dar asta doar daca aveti hardware-ul necesar pt ca acest OS sa ruleze cum trebuie si ma refer la vista x64 nu x32.....eu am fososit la un amic vista original instalat pe un sistem "sanatos" si merge vis.....sfat.....nu mai dati vina pe PC pt necunoasterea voastra.....si oricine o sa se simta ca atunci cand are o problema cu PC-ul spune "S-a stricat" nu "l-am stricat"....un PC nu se strica ca sa faca cuiva in ciuda.....numai noi utilizatorii suntem responsabili de buna sau proasta functionare a acestora...

 

si ca sa raspund la primul mesaj cel mai simplu e sa incerci alt DC++ luat din alta sursa e posibil ca buba sa fie in kitt-ul de instalare al DC-ului ori nu il instalezi tu cum trebuie....cata lume a injurat programele tip DC ca numerg si era de la faza cu activ /pasiv....ehe....

Editat de csifer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu aceeasi problema. Am instalat de 3 ori pana acum strong dc-ul si degeaba. Imi da eroare cand vreau sa bag hub-urile. Nu stiu de la ce e, pentru ca ma lasa sa il instalez, apoi nu salveaza lista hub-urilor. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai adaugat adresele corect? uneori se ia aiurea adresa hubului din lista publica....am patit asta cu strong-ul si am schimbat adresa pt huburi publice de la setari...de atunci merge bine...

Am adaugat adresele corect, am urmat instructiunile care erau scrise pe un site. Sau asa cred. Oricum, am luat Opera, cred ca asa se numeste, am renuntat la Strong Dc. Merge bine. Multumesc, csifer!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai adaugat adresele corect? uneori se ia aiurea adresa hubului din lista publica....am patit asta cu strong-ul si am schimbat adresa pt huburi publice de la setari...de atunci merge bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este problema de vista, mai bine zis M$

ca sa opreasca pirateria, M$ a pus cumva un blocaj, ca sa nu te lase sa pui programe de download ilegal, deci la mine merge utorrent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca asa este cum spui tu nu au facut bine asta caci merge strongdc-ul de rupe si de cele mai multe ori unde am vazut probleme era vorba de setari gresite sau verisuni de strongdc/odc proaste....daca ai mai multe detalii despre acest "blocaj" si esti dispus a le impartasesti as fi interesat merci....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×