Sari la conținut
Forum Roportal
freedom5

www.kinetikvision.com - pentru pasionati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un site despre medicina, psihologie, spiritualitate si autodezvoltare. Site-ul se afla la inceput de drum dar incerc sa adaug zilnic cate ceva interesant. Aici puteti gasi filme, un forum medical foarte complex, jocuri, anunturi medicale gratuite, teste, bancuri, proverbe, citate celebre, camera ascunsa si multe altele. In cel mai scurt timp sper sa apara si magazinul virtual cu produse medicale si produse naturiste.

 

Orice sfaturi, critici sau pareri sunt binevenite. Multumesc www.kinetikvision.com

 

Abia acum vad ca am postat unde nu trebuia. Mii de scuze, rog un admin sa mute postul la locul lui, o sa fiu mai atent de acum.

Editat de freedom5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un site despre medicina, psihologie, spiritualitate si autodezvoltare. Site-ul se afla la inceput de drum dar incerc sa adaug zilnic cate ceva interesant. Aici puteti gasi filme, un forum medical foarte complex, jocuri, anunturi medicale gratuite, teste, bancuri, proverbe, citate celebre, camera ascunsa si multe altele. In cel mai scurt timp sper sa apara si magazinul virtual cu produse medicale si produse naturiste.

 

Orice sfaturi, critici sau pareri sunt binevenite. Multumesc www.kinetikvision.com

 

Abia acum vad ca am postat unde nu trebuia. Mii de scuze, rog un admin sa mute postul la locul lui, o sa fiu mai atent de acum.

 

 

interesant .... mult succes !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este sa scoti chestia cu:

kinetikvision.com este evaluat la: $109Appraisal by YourWebsiteValue.com

este o mare tampenie. pe deasupra si inutila pentru vizitatori

Editat de avramseby

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×