Sari la conținut
Forum Roportal
lightbeeing

Aveti intrebari despre spiritologie si vrajitorie?

Postări Recomandate

O baba nebuna mi-a pus cositor si par in mincare... :lol: ca s-o iubesc?

Asa banuiam si eu dar mi-era greu sa cred! :crazy: Mare ti-e gradina...

M-am indragostit asa tare de ea ca am pocnit-o de i-au clantanit dintii!E drept...mult mai tirziu;ca recidiva. :drag:

Spiritul...cred ca este un elemental fiindca,face sa-mi trosneasca mobila,masa de calcat,si mai ales un tablou...de deasupra patului. :)

Ma deranjeaza teribil...mai ales cind ma trezeste din somn zgomotul! :doh:

Am tamaiat...dar,e capos! :o: Nu-mi dau seama daca e vreo ruda decedata de-a sotului meu ori...vreun dracusor. :crazy:

Zici ca nu se fac vraji pe animale? :o:

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
legat de asta sunt destul de cautata pentru ce am eu momentan fug :drag: sunt in bucuresti......... sunt forte ce pot manipula mintile oamenilor si daca din intamplare sunt si persoane ce te cunosc foarte bine ai incurcat o

 

Atunci inseamna ca nu suntem asa de diferite eu sunt din Sibiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci inseamna ca nu suntem asa de diferite eu sunt din Sibiu

 

pacat ca esti departe ....... deomcadata eu mi am facut un scut energetic de aparare dar nu stiu cat va rezista ... nu suntem diferite :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar dupa modul de exprimare pot sa inteleg ca si pe tine te dezgusta persoanele care fac din aces "dar" o metoda de a scoate bani si isi fac publicitate. Pers. de genu nu realizeaza in ce fel se expun la pericol la fel cum nu cred ca le pasa de ceilalti pe care ii pun in pericol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) Atunci...care-i baiu? Te temi de concurenta sau ce?

Ai incurcat-o...de ce? :drag: Ti-e frica de oase frinte? :o: Sau te referi la scw...? Va cunoasteti?

Mintile oamenilor sunt manipulate mereu;si de fel si fel de forte.Una in plus ori in minus... :crazy:

...........

scw...de lovitura intoarsa ai auzit? :lol: Ce parere ai?

 

nu fi rautacioasa :crazy:

 

Iar dupa modul de exprimare pot sa inteleg ca si pe tine te dezgusta persoanele care fac din aces "dar" o metoda de a scoate bani si isi fac publicitate. Pers. de genu nu realizeaza in ce fel se expun la pericol la fel cum nu cred ca le pasa de ceilalti pe care ii pun in pericol.

 

si inca cum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:) Atunci...care-i baiu? Te temi de concurenta sau ce?

Ai incurcat-o...de ce? :drag: Ti-e frica de oase frinte? :o: Sau te referi la scw...? Va cunoasteti?

Mintile oamenilor sunt manipulate mereu;si de fel si fel de forte.Una in plus ori in minus... :crazy:

...........

scw...de lovitura intoarsa ai auzit? :lol: Ce parere ai?

 

Orice fel de lucru pe care il faci daca nu stii cum sa il faci ti se va inoarce. Lovitura intoarsa este de fapt un scut care nu distruge forta loviturii, nu o absoabe ci o relfecta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
legat de asta sunt destul de cautata pentru ce am eu momentan fug :crazy: sunt in bucuresti......... sunt forte ce pot manipula mintile oamenilor si daca din intamplare sunt si persoane ce te cunosc foarte bine ai incurcat o

:) Atunci...care-i baiu? Te temi de concurenta sau ce?

Ai incurcat-o...de ce? :drag: Ti-e frica de oase frinte? :o: Sau te referi la scw...? Va cunoasteti?

Mintile oamenilor sunt manipulate mereu;si de fel si fel de forte.Una in plus ori in minus... :crazy:

...........

scw...de lovitura intoarsa ai auzit? :lol: Ce parere ai?

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar dupa modul de exprimare pot sa inteleg ca si pe tine te dezgusta persoanele care fac din aces "dar" o metoda de a scoate bani si isi fac publicitate. Pers. de genu nu realizeaza in ce fel se expun la pericol la fel cum nu cred ca le pasa de ceilalti pe care ii pun in pericol.

Nu inteleg...ce vrei sa spui si nici cui i te adresezi. :drag:

 

 

Orice fel de lucru pe care il faci daca nu stii cum sa il faci ti se va inoarce. Lovitura intoarsa este de fapt un scut care nu distruge forta loviturii, nu o absoabe ci o relfecta.

Corect! :o:

Faci daghide?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Visez noapte spirite care ma bantuie? Sunt posedata?

 

daca actionezi altfel de cum te stii da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×