Sari la conținut
Forum Roportal
lightbeeing

Aveti intrebari despre spiritologie si vrajitorie?

Postări Recomandate

daca actionezi altfel de cum te stii da

Ce inseamna ca un om sa actioneze altfel decat cum se stie? Oare un om se poate cunoaste pe sine insusi atat de bine incat sa stie cu precizie care ii sunt reactiile in diferite contexte? Oare in situatii diferite, omul nu de descopera si re-descopera?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde vin acele "forte care manipuleaza mintile" (fie ele pozitive sau negative)? Care le e sursa, originea?

 

 

Origine lor este de la cele 2 suflete care au primele Medeea si Marcus.

Ele au luat nastere doua cantitati considerabile de plasma s-au lovit. Energia emanata de aceasta coliziune a fost o cantitate enorma de kintesenta=viata pura, esenta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Origine lor este de la cele 2 suflete care au primele Medeea si Marcus.

Ele au luat nastere doua cantitati considerabile de plasma s-au lovit. Energia emanata de aceasta coliziune a fost o cantitate enorma de kintesenta=viata pura, esenta

 

WOW! :drag:

Frumoasă exprimare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Origine lor este de la cele 2 suflete care au primele Medeea si Marcus.

Ele au luat nastere doua cantitati considerabile de plasma s-au lovit. Energia emanata de aceasta coliziune a fost o cantitate enorma de kintesenta=viata pura, esenta

Plecand de la premisa ca nu am vreo cunostinta despre diferite mituri (le spun eu) cosmogonice, raspunsul primit nu lamureste pentru ca sunt folositi termeni insuficient explicati.

"cele 2 suflete" ce reprezinta pentru existenta/univers, iar "Medeea si Marcus" ce reprezinta relativ la sufletele sus amintite?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noaptea dorm, nu actionez in niciun fel :drag:

 

asta crezi tu :o: activitatea din timpul somnului e mai intensa uneori cea energetica

Editat de rise_again

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Plecand de la premisa ca nu am vreo cunostinta despre diferite mituri (le spun eu) cosmogonice, raspunsul primit nu lamureste pentru ca sunt folositi termeni insuficient explicati.

"cele 2 suflete" ce reprezinta pentru existenta/univers, iar "Medeea si Marcus" ce reprezinta relativ la sufletele sus amintite?

 

Păi se poate?

Eu inteleg aproape totul!

Doar că nu ştiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta crezi tu :drag: activitatea din timpul somnului e mai intensa uneori cea energetica

 

din timpul somnului, activitatea cea energetica e mai intensa uneori

 

Am tradus bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×