Sari la conținut
Forum Roportal
joulyanna

Supernatural

Postări Recomandate

Ce parere aveti despre serialul Supernatural?

Din pacate ProTV-ul a difuzat primul sezon, dar nu i-a facut si publicitate.

 

Insa mi se pare un serial foarte captivant si amuzant, care se incadreaza in multe genuri: drama, horror, comedie, actiune, aventura.

Editat de joulyanna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti recomand sa te uiti, daca vezi Pilotul nu te mai saturi de el. Asa au patit toti 8))

 

E putin in genul X-Files. Daca vrei informatii intra pe primul site romanesc dedicat serialului si gasesti acolo intreaga poveste pe care se bazeaza actiunea serialului (Site-ul il gasiti in semnatura mea :think: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut toate sezoanele existente... greu de tot il poti incadra la "horror"... mai mult fantezie si comedie. Mi'a placut mult. Parerea mea e ca merita vazut pt delectare ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vazut toate sezoanele existente... greu de tot il poti incadra la "horror"... mai mult fantezie si comedie. Mi'a placut mult. Parerea mea e ca merita vazut pt delectare ....

deasemenea am vazut toate episoadele existente mi se pare de nota 10 .nu stiu dc l-ai incadra la comedie ?? desigur are niste faze umoritice dar nu aceasta este ideia serialului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deasemenea am vazut toate episoadele existente mi se pare de nota 10 .nu stiu dc l-ai incadra la comedie ?? desigur are niste faze umoritice dar nu aceasta este ideia serialului

si ce anume savurezi tu la serialul asta? "Monstrii" ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si din acest serial am vazut cateva episoade . Dar mai demult . Poate si un an deja . E ok , m-a tinut captiva .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×