Sari la conținut
Forum Roportal
joulyanna

Supernatural

Postări Recomandate

Tocmai am luat ultimul episod...acum am vazut...sunt la sezonul 5 ep. 7 :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine e probabil serialul preferat, probabil fiind cuv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dezamagit de ultimul episod. O adunatura de zei si nici o batalie speciala. Super idea dar parca m-am uitat la o piesa de teatru :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dezamagit de ultimul episod. O adunatura de zei si nici o batalie speciala. Super idea dar parca m-am uitat la o piesa de teatru :D

Eram sigura ca zice DA Dean si anticipam in sfarsit un episod interesant cu o ciomageala pe cinste intre Lucifer si Michael,ca mi sa acrit deja de toata labareala lui Sam "don't give up"..."we'll find a way"..."we a gonna save the world" bla bla bla :bye:

Dezamagita ramasei si eu. Intr-un fel imi pare rau ca si-a primit placinta Zacharia cu toate ca si-a meritato rau de tot.Era funny cu sarcasmul lui smecher.8)

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai mare dreptate...adica pur si simplu ma asteptam sa vad ceva ADEVARAT. Prea multa gargara iar cand este vorba de actiune e rapida, slaba, fara efect. Daca astia nici acum nu au inteles ca cei care urmaresc genul asta de show asteapta sa vada ceva cu efecte atunci sunt praf :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai mare dreptate...adica pur si simplu ma asteptam sa vad ceva ADEVARAT. Prea multa gargara iar cand este vorba de actiune e rapida, slaba, fara efect. Daca astia nici acum nu au inteles ca cei care urmaresc genul asta de show asteapta sa vada ceva cu efecte atunci sunt praf ;)

Nu stiu dar au un talent deosebit scenaristii de la Supernatural sa creeze mare suspans sa ridice asteptarile publicului dupa care te lasa balta si rasuflat la sfarsitul episodului.De obcei e invers...ambalarile se sfarsesc cu un mare climax la sfarsitul episodului si mai ales cand se apropie de season finale.;)

Parca se zvonea ca nu vor merge mai departe de sezonul actual,deci ori gasesc fratii o metoda miraculoasa spre a salva omenirea in urmatoarele 2 episoade ori anticipam sezonul urmator,ceea ce nu prea cred.Deja a devenit prea tras de coada.Haios insa ca (,) Castiel a devenit betiv.;)

Eu cred ca se razgandeste God in toata sharada asta si pune el capat sezonului.:roll:

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da...parca au venit ceva amatori si au facut ultimul episod. Mi-a placut cum a fost reprezentata moartea :pardon: Slab sfarsit de serial...foarte slab...sunt dezamagit total.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai mare dreptate...adica pur si simplu ma asteptam sa vad ceva ADEVARAT. Prea multa gargara iar cand este vorba de actiune e rapida, slaba, fara efect. Daca astia nici acum nu au inteles ca cei care urmaresc genul asta de show asteapta sa vada ceva cu efecte atunci sunt praf :pardon:

pana la urma nu puteau sa se bata... doar sunt frati wtf pe mine ma tinut in suspans mi sa parut cel mai reusit serial din sez 5 mi-a placut faza cand Sam a inceput sa isi aminteasca copilarie si cand il intreaba Dean pe Castiel "are you God ? " :P) nuj dece nu va placut voua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot sezonul a fost vorba despre batalia intre Michael si Lucifer. O batalie care pur si simplu nu a mai avut loc. De fapt nu s-a intamplat nimic decat au intrat in groapa aia intr-un mod dezamagitor. Urmeaza sezonul 6 dar am inteles ca dispare unul dintre scenaristi, producatori...sau ceva de genul asta. Sper sa il faca mult mai interesant pentru ca povestea poate avea mult potential.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×