Sari la conținut
Forum Roportal
free_aurora

ploiestence,va dau un pont

Postări Recomandate

Ploiestence, vreau sa va dau un pont! NU VA TUNDETI SAU VOPSITI LA BLUETTE PLOIESTI, LA IONELA!!

Credeti-ma! plang si va impartasesc propria experienta! e praf!! mi-a facut suvite de kko, ca nici o pisica nu ai fi dat-o in strada asa :P , si a doua zi m-am programat sa ma vopsesc"uni", la alta fata, dar la acelasi salon. ma gandeam ca daca vor vedea ca sunt nemultumita vor face reducere..... vax!! mi-au luat de doua ori banii ca sa plec cum am venit!! aceeasi culoare. o fi si vina mea ca nu am facut scandal, dar nu sunt genul! desi poate ar trebui sa fiu!! m-am gandit sa nu ii fac rau fetei, dar la cata nesimtire m-am lovit doua zi, m-am convins ca facerea de bine e altceva decat ce am vrut eu sa fie!!!!! oricum, cert e ca, dupa experienta mea, am inceput sa povestesc prietenelor, si am fost fff surprinsa cand am aflat ca multe din ele au avut lucruri la fel de naspa de spus despre ea! :)

deci daca tineti la podoaba voastra capilara, invatati din greselile altora! daca nu, multa bafta!!! poate la voi nu da kicks!! desi m-as mira!!!! :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×