Sari la conținut
Forum Roportal
hate_love

Experientele sexuale din relatiile anterioare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :yahoo: :) , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :) de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :crazy: :lol:

Editat de no_name_brunette

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Actualul partener de viata, daca ar fi un om cu capul pe umeri, ar aprecia-o si ar trai cu ea pentru ceea ce este ea in intregul ei, nu pentru cati parteneri a avut.

Ea, daca se da cu capul de pereti si ajunge sa se creada o tarfa, doar pentru ca un bou ii zice asta, isi merita soarta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :yahoo: :) , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :) de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :crazy: :lol:

 

Pai sa-i spuna si ea lui :"Stii, te-as fi luat de barbat daca ai fi fost cuminte si virgin." :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Actualul partener de viata, daca ar fi un om cu capul pe umeri, ar aprecia-o si ar trai cu ea pentru ceea ce este ea in intregul ei, nu pentru cati parteneri a avut.

Ea, daca se da cu capul de pereti si ajunge sa se creada o tarfa, doar pentru ca un bou ii zice asta, isi merita soarta.

asta ma gandeam si eu

crezi k isi merita soarta daca incontinuu este criticata de domnu?

ea il iubeste enorm, si crede ca viata ei s-a terminat la el, iar el ii spune ca daca se vor desparti isi va gasi cu siguranta altul si a doua zi si-o si pune cu el.........

eu cel putin am ramas masca cand mi-a zis.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :yahoo: :) , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :) de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :crazy: :lol:

 

Ia aminte la ce ti-a spus Florian ... Mi se pare singurul sfat demn de luat in seama ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o nedumerire. Daca pina acum n-ai facut sex decit de unul (una) singur (singura) se cheama ca mai esti virgin(a)?

:yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :yahoo: :) , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :) de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :crazy: :lol:

nu are de ce sa se invinuiasca nimeni, iar faza ca fumeia sa fie virgina in noaptea nuntii e de mult fumata :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau sa stiu daca intradevar ar trebui ca o femeie sa se invinuiasca ca a avut mai multi parteneri sexuali :yahoo: :) , stiind ca actualul partener de viata ii spune: "stii, te-as fi luat de nevasta daca ai fi fost cuminte si virgina"? :good: de unde atata mandrie sa fii virgina? aiurea aiurea

e neaparat nevoie sa se dea cu capu de pereti? :crazy: :lol:

:)

Din punctul meu de vedere, acel "actual partener de viata" ar fi de dorit sa se dea cu capul de pereti... poate i s-ar mai deschide mintile...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o nedumerire. Daca pina acum n-ai facut sex decit de unul (una) singur (singura) se cheama ca mai esti virgin(a)?

:yahoo:

 

depinde le care virginitate te referi... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×