Sari la conținut
Forum Roportal
Lazio

Grecia blocheaza aderarea Macedoniei din cauza numelui

Postări Recomandate

Nu.

 

Du-te pe topicul lui Dunedainul si scrie acolo prostia pe care ai scris-o, autodenunta-te.

I-a si mai citeste istorie si apoi poti sa imi dai replici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inteligentii de tip greco-balcan ... nici atat nu stiu dupa spe ani de NATO ca in organizatie nu iti pot fi amenintate frontierele cu atat mai mult de pitici ca Macedonia)

In concluzie:

Grecia nu se dezminte ...e inima si sufletul marelui gunoi balcanic care impute de sute de ani Europa civilizata ...si de la gunoaie la ce te poti astepta?

Sa puta ...si iata Grecia si-a deschis gura ...si ce urat mai pute!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I-a si mai citeste istorie si apoi poti sa imi dai replici.

JegGoe, watch and learn.

 

 

Lasand la o parte 'angramaticalitatile' tale CostiIonitiene, ai auzit ceva de Alexandru, ai legat de istorie numele asta si de la Alexandru ala din antichitate, ai sarit cateva secole mai tarziu si mai la nord, in tarisoara noastra, confundandu-l in mod lamentabil cu -nici mai mult, nici mai putin- Alexandru cel Bun.

 

Ce e mai grav e ca persisti in prostie si mai 'm-a trimi-ti' si pe mine la cartea de istorie. Carte de istorie care tie ti-a servit doar ca sa joci ping-pong pe catedra.

 

Si ca sa incetez sa mai fiu subtil cand nu e cazul, Alexandru Macedon e cu totul, dar cu totul altul decat Alexandru cel Bun.

 

 

Ti-am mai spus eu ca postezi mult, prost si fara rost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×