Sari la conținut
Forum Roportal
PrettyWoman

Caut si eu un make-up artist

Postări Recomandate

Eu sunt noua prin zona..si am dat de forum accidental..dar acum ma bucur ca tocmai mi-a venit o super idee..si poate cineva de aici ma poate ajuta:)....

As avea si eu nevoie de cineva care sa vina la mine cred ca ori la sf lunii ori la inceputul lui august pentru un machiaj complet...contra-cost of course.

Ideea e ca nu ma atrage ideea de a merge la nus ce salon...cu riscul..sau nu de a fi clown..asa gandesc eu cel putin.

 

Daca ma poate ajuta cineva...let me canow..:)...Coffee`sa on me:) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu sunt noua prin zona..si am dat de forum accidental..dar acum ma bucur ca tocmai mi-a venit o super idee..si poate cineva de aici ma poate ajuta:)....

As avea si eu nevoie de cineva care sa vina la mine cred ca ori la sf lunii ori la inceputul lui august pentru un machiaj complet...contra-cost of course.

Ideea e ca nu ma atrage ideea de a merge la nus ce salon...cu riscul..sau nu de a fi clown..asa gandesc eu cel putin.

 

Daca ma poate ajuta cineva...let me canow..:)...Coffee`sa on me:) 8)

[snapbacca]55677[/snapbacca]

 

Buna! Am citit post-ul tau si m-am gandit ca ti-as putea fi de ajutor. Eu sunt macae-up artist and technician desi nu unul consacrat pe piata :).Sunt foarte buna oricum. Si imi place la nebunie sa machiez, sa transform, sa evidentiez...sa.a.m.de.. Daca chiar te intereseaza...uite id-ul meu de messenger: no_fucain_idea@yahoo.com si o sa ma poti vedea si putem discuta...pana si daca te vei decide sa te lasi pe mana mea ca sa iti fiu de ajutor.

Ermina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as dori si eu sa aflu cat mai multe de cum as putea sa-mi fardez ochii. am ochii albastrii si din cate am citit inca nu m-am lamurit care culori se potrivesc cel mai bine. daca cumva stie cineva culorile sau/si stiluri de macj=hiaj cat mai naturale va rog sa-mi spuneti si mie. :tease:"

 

 

 

sms anonime aici

daca vreti sa trimiti sms anonim apasati lincaul acum!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dan Lin, poti suna aici :

e international, e recunoscut, si accepta si studenti din tarile lumii a treia :

 

ITM : Institut Technique du Maquillage

9 rue des Ar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dan Lin, poti suna aici :

e international, e recunoscut, si accepta si studenti din tarile lumii a treia :

 

ITM : Institut Technique du Maquillage

9 rue des Ar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pentru raspuns , dar eu caut in Romania un astfel de curs, chiar nu mi-as permite un curs in Franta
Editat de Lozan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×