Sari la conținut
Forum Roportal
essnsz

CUM SA MA IMPAC CU PRIETENA? AJUTOOOR

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am dus o relatie cu o fata timp de 5 luni... si in tot timpu asta am iubit-o si am crezut ca ma iubeste si ea. Dar.. acum cateva zile s-a suparat pe mine dintr-o prostie... si a vrut sa luam o pauza.. de bine de rau a trebuit sa fiu de acord... vineri mi-a spus ca ... nu ma iubeste indeajuns... ceva s-a schimbat...nu i-a parut deloc rau ca ne-am certat si ca practic eram in "pauza".. si ca vrea sa ne despartim. Mie mi-a zis ca nu mai sunt sanse de impacare.. dar varul meu a vorbit cu ea in aceeasi zi si lui i-a spus ca daca totusi ma iubeste etc.. o sa-i fie dor de mine si o sa ne impacam.. cert este ca nu mai stiu ce sa fac..pur si simplu ma innebuneste situatia. Am mai vorbit cu niste colege... mi-au propus sa o ignor... nu pot... ma doare sufletul... si azi as fi vrut sa ma duc cand termina orele la ea si sa-i spun ce am p suflet... sa-i spun de tot ceea ce mi-e dor si sa o sarut... sperand ca o sa se inmoaie si o sa ne impacam... ce credeti..ar fi un lucru bun?

Editat de essnsz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta mi-a mai zis atata lume... dar nu pot... si stiu ca inca cel putin tine mult la mine. sunt aproape sigur ca un gest de genu asta + un sarut ar rezolva ceva:|

 

Ar putea să te "rezolve" cu o palmă.:P Dacă mai ţine la tine răm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu prea cred :P nu e genu..:P)...si totusi n-ar fi un gest ..:D?

oricum... as face orice pt ea...nu m-ar deranja sa fac asta

 

Arata-te indiferent;daca te duci si te rogi de ea,nu vei rezolva nimic.Va vedea ca esti slab si te va putea manipula mult mai usor.

Daca te iubeste,te va cauta.Daca nu,nu pierzi nimic.

Daca ea a vrut pauza,eu zic sa iti gasesti pe alta...care sa nu vrea "o pauza de gandire"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pauza inseamna sfarsitul relatiei... in astfel de situatii nu mai ai de ce sa mai stai, sa te mai gandesti... Iar daca tot insisti si o bati la cap o vei enerva...

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×