Sari la conținut
Forum Roportal
basotage

Iritatii pe piele

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de cand ma stiu am tot felul de iritatii pe piele... deobicei pe picior. Am tot felul de mancarimi intense dupa care apar numeroase bubite rosii si mancarimea e tot mai intensa. Trece totul apoi dupa cateva ore in care nu ating zona. Care e faza? Am vreo boala de piele, sau pielea e prea sensibila? Vreun remediu, ceva? La pastile nici nu ma gandesc. Are vreo legatura cu ce mananc avand in vedere ca am probleme cu stomacul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de cand ma stiu am tot felul de iritatii pe piele... deobicei pe picior. Am tot felul de mancarimi intense dupa care apar numeroase bubite rosii si mancarimea e tot mai intensa. Trece totul apoi dupa cateva ore in care nu ating zona. Care e faza? Am vreo boala de piele, sau pielea e prea sensibila? Vreun remediu, ceva? La pastile nici nu ma gandesc. Are vreo legatura cu ce mananc avand in vedere ca am probleme cu stomacul?

 

DERMATOLOGUL!!! :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iau suplimente nutritive care au efect benefic asupre pielii. Grabeste vindecarea ranilor si curata in profunzime organismul. Contine multe vitamine care sunt foarte bune pentru piele precum A , B , C si E. Suplimentele de la Bio Elemente au la baza Aloe Vera si pentru mine au fost foarte bune: http://www.bioelemente.ro/aloe-vera-integral-2-bucati.html .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×