Sari la conținut
Forum Roportal
danadanubiu

paste grecia 2008

Postări Recomandate

La hotel KORNILIOS situat la 20 Km vest de SALONIC - acolo am inteles ca e frumos, ne gandeam si noi sa mergem acolo de Paste 7 zile in 2007, n-am mai ajuns pana la urma...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont de perioadă şi de durata probabilă [câteva zile], banui ca destinatia va fi Grecia continentală.

Pentru o recomandare, însă, ar fi nevoie de date despre:

- tipul sejurului [familie cu copii etc]

- genul sejurului: vacanţă liniştită sau, dimpotrivă, una dinamică, activă

- bugetul propus

 

 

Sper să ajute. Şi vacanţă plăcută! :jester:

Editat de Coutally
link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru raspuns. sper sa ma hotarasc cat mai repede.

Merg impreuna cu sotul si fetita noastra de 11 ani. Buget mediu. Ideea e ca sunt cam pretentioasa mai ales in ceea ce priveste curatenia :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va multumesc pentru raspuns. sper sa ma hotarasc cat mai repede.

Merg impreuna cu sotul si fetita noastra de 11 ani. Buget mediu. Ideea e ca sunt cam pretentioasa mai ales in ceea ce priveste curatenia :yahoo:

Grecul si curatenia,hai ca-i nimerit-o !

Daca te vei uita numai la soare iti va place in Grecia!

Un soare arzator si un cer superb,atat!

Mai e si ceva pietroaie interesante,daca esti interesata de istorie antica-arheologie.

Cu mancarea nu stii niciodata ce te asteapta. Pe Putin vroiau sa-l serveasca la un local cu produse expirate,noroc ca KGB-ul este vigilent.

In rest in Balcani,ca la balcanici!

Bafta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

 

Si noi vrem sa mergem in iulie in sithonia, metamorfosi. Deja am ales unde sa stam, asteptam confirmarea pentru rezervare. Si mergem si cu bebe care va implini 3 ani acolo. Referintele pe care le-am gasit pe diverse forumuri sunt bune spre foarte bune dar niciodata informatiile nu sunt indeajuns. Asa ca marea mea rugaminte pentru cei care sunt "veterani" pe grecia este sa ne impartaseasca toate impresiile lor; si bune si rele. Patria vesnic recunoscatoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×