Sari la conținut
Forum Roportal
reamonn1

vis

Postări Recomandate

am visat noptile trecute ca ma sunase fostul prieten sa ma invite la cununia lui civila si l-am refuzat...stie cineva?inseamna ceva?adica ar putea insemna ceva faptul ca te cheama cineva la o nunta? eu stiam ca daca visezi nunta, nu e de bine...sper sa ma insel...nu stiam unde sa incadrez acest topic...sper ca nu am gresit ca l-am pus aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am pretentii de interpretator de vise dar incerc sa imi dau si eu cu parerea, mai mult de dragul amuzamentului, nu mi-o lua in nume de rau:

dupa parerea mea, asta inseamna ca inca te gandesti la fostul prieten :D . (curiozitate: relatia s-a terminat din cauza lui?). poate ca ai si anumite frustrari legate de faptul ca inca nuai reusit sa iti gasesti pe cineva cu care sa te casatoresti, sau ca cel care "iti este sortit" intarzie sa aparara.

nu am dreptate, nu? :cheer:

Editat de !___!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e chiar asa...ne am certat din cauza amandouara...intr adevar, cred ca a fost barbatul pe care l am iubit cel mai mult, dar acest lucru e irelevant..au trecut deja vreo 2 ani de cand ne am certat si nu m am mai gandit la el de f multa vreme.si frustrata nu sunt si nu am fost niciodata....nici macar nu consider ca am varsta de a ma casatori...nici macar nu sunt destul de matura sa fac acest pas....credeam ca are vreo semnificatie anume...eu in general visez numai prostii sau ceva ce are legatura cu ce m i s a intamplat in timpul zilei....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×