Sari la conținut
Forum Roportal
soreloo

Noi toti pentru Romania

Postări Recomandate

Am citit cateva comentarii... Fiecare dintre ele mi se par de bun simt si triste. Spunea cineva ca: hai sa facem ceva pentru tot ce se intampla rau... Cam asta era mesajul. Si eu il sustin!!! Hai sa facem ceva!!! Noi toti , care inca mai avem sansa sa reparam, haideti cu totii. Propun pt. toti care isi doresc sa schimbe ceva, sa ne intalnim cumva si sa stabilim ce avem de facut! Nu fac parte din niciun partid, fac parte din acea multime care a trecut de multe ori pe langa realitate, tacit, sau care doar a vorbit cu el insusi. Nu mai vreau sa "vorbesc" in gand, nu mai vreau sa trec peste nimic in neregula, care se intampla in tara asta. Las adresa de mail pentru toti cei care au propuneri, pentru toti cei care nu mai accepta sa fie badjocoriti de acele fapturi care-si doresc doar propia bunastare, de acele fapturi care ne umilesc prin aroganta, de acele fapturi care doar se numesc politicieni. Aproape ca o spun cu disperare: vreau sa nu mai fim umiliti de nimeni , vreau ca pe munca noastra sa nu ne mai batjocoreasca nici un specimen cu alura de grandoman!!!.

e-mail: vreau_mai_bine@yahoo.com

 

Cu respect,

Soreloo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×