Sari la conținut
Forum Roportal
Perfu

Ce Pareri Aveti Despre Acest Forum ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ok si eu ti am sugerat sa numai critici oamenii inainte , mai intai sa te uiti in oglinda la tine sa vezi ce forum spamat ai care cu greu descifrezi ce este pe acolo , dar hai ca nu are rost sa mai zic despre un forum spamat , se vede ca ai invatat prin acel liceu ca nici nu stii sa scrii si mai vorbesti de altii , fara suparare dar asta este purul adevar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok si eu ti am sugerat sa numai critici oamenii inainte , mai intai sa te uiti in oglinda la tine sa vezi ce forum spamat ai care cu greu descifrezi ce este pe acolo , dar hai ca nu are rost sa mai zic despre un forum spamat , se vede ca ai invatat prin acel liceu ca nici nu stii sa scrii si mai vorbesti de altii , fara suparare dar asta este purul adevar

Bah esti culmea :o: Eu nu te-am criticat pe tine! Am criticat forumul, pentru ca asta ai cerut (uita-te la titlul topicului). Ti-am zis, e treaba mea ce scrie in forumurile mele, nu ti-am cerut sa iti dai cu parerea. Si ce treaba ai cu liceul ? De ce te dai cunoscator ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

laso frate cum a picat se vede ca esti dus , tu vb de un forum de al meu inainte sa te uiti la forumul, tau care zici ca ai facut un liceu si habar nu ai sa scrii si asta denota faptul ca ai invatat intrun liceu privat de 2 lei cu profesori terminati si alcolisti si iti dai cu parerea aiurea , mai bine taceai ca te ai facut de cacao cu forumul tau de 2 lulele cu mii de greseli de ortografie , oare de ce iti place sa vorbesti degeaba ? dar se vede ca esti un papagal asa ca termin aici aceasta discutie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×