Sari la conținut
Forum Roportal
Perfu

Ce Pareri Aveti Despre Acest Forum ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un Nou forum si-a deschis portile acesta este : http://www.discutii.quotaless.com , astept criticiile si opiniile voastre legate de acest forum

 

 

Despre ce sa ne dam cu parerea?

 

Utilizatorii noştri au scris un număr de 81 articole

Avem 5 utilizatori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm hai sa iti zic ceva care tine putin de bun simt si anume , tu crezi ca cel mai tare forum din romania a avut sute de useri la inceput ? oare tu ai avut de la inceput un forum / site cu peste 1000000 de vizite unice ? raspunsul este ca nu ai cum :good: , toata treaba merge in timp asta sa stii de la mine , daca mai aveti si alte crtici sau pareri eu le astept

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine crezi ca mai vine cu critici/pareri daca tu te aprinzi imediat. @CONSTANTIN* are dreptate, despre ce vrei sa ne dam cu parerea ? Despre cat de bine stii tu sa alegi temele de phpBB ? Ai niste topicuri de... cel putin la sport, parca suntem la interogatoriu. citez: "Care va este sportul preferat?", "Cine credeti ca va lua campionatul?", "Postati aici echipele de fotbal preferate." nimic interesant...

 

pfff...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ok domnule profesor de limba romana imi pare rau ca trebuie sa iti zic dar nu crezi ca suferi prea mult de limba si literatura romana ? arata-mi si mie ca ai un forum 100 & fara greseli si iti dau niste bani ca poate ai nevoie ! , acuma lasand putin gluma la o parte astept critici la obiect nu de genul ca nu stii limba romana sau ca ai 2 useri , ori criticati ca nu am domeniu sau altceva ori numai postati doar ca sa va adunati posturi si trafic de pe semnaturi !

 

 

xCosmi ce greseli ai si tu pe forum sunt greu de descifrat asa ca te rog eu numai te baga atata in seama , mai intai uita-te in forumul tau sa vezi cate greseli contine forumul tau :P hata si tu forum de liceu privat 8)) un liceu fara acreditare primita :P)

Editat de Perfu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu raman fidela acestui forum ( roportal ) sunt mai sentimentala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok domnule profesor de limba romana imi pare rau ca trebuie sa iti zic dar nu crezi ca suferi prea mult de limba si literatura romana ? arata-mi si mie ca ai un forum 100 & fara greseli si iti dau niste bani ca poate ai nevoie ! , acuma lasand putin gluma la o parte astept critici la obiect nu de genul ca nu stii limba romana sau ca ai 2 useri , ori criticati ca nu am domeniu sau altceva ori numai postati doar ca sa va adunati posturi si trafic de pe semnaturi !

 

 

xCosmi ce greseli ai si tu pe forum sunt greu de descifrat asa ca te rog eu numai te baga atata in seama , mai intai uita-te in forumul tau sa vezi cate greseli contine forumul tau :roll: hata si tu forum de liceu privat :crazy:) un liceu fara acreditare primita :crazy:)

Eu nu ti-am cerut sa imi critici forumul. E treaba mea ce greseli sunt acolo. Eu ti-am vorbit despre forumu tau pt ca asa ai cerut. Ca fapt divers, eu nu ma ocup de forumul de pe onicescu.ro

 

Eu nu m-am luat de topicurile tale pt ca nu sunt scrise corect, ci pentru ca au niste titluri care chiar nu atrag vizitatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×