Sari la conținut
Forum Roportal
JJJ

reamenajare apartament 2 camere

Postări Recomandate

Eu am dat 400 de milioane cu materialele lor pentru un apartament sediu firma ... mi-au cazut dintii la sfarsit.. tot 2 camere ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inginerul care se ocupa cu renovarea apartamentului meu de 2 camere mi-a facut un deviz urias. Ce ma fac?

Atasez devizul. Ma poate ajuta cineva?

ce puii mei să mai faci , să plăteşti !

 

de ce nu ai cerut inainte de lucrări devizul ăla estimativ ?!

 

măcar freacă'l cu facturile , să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce puii mei să mai faci , să plăteşti !

 

de ce nu ai cerut inainte de lucrări devizul ăla estimativ ?!

 

măcar freacă'l cu facturile , să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-ti ia bani, 50 ron ca-ti da usile jos :huh:) e culmea pe bune :flowers:)... mai bine le demonta singur.

asta'i altă m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi boier, nu m-as plange...

 

A zis sa lucram la negru, ca sa nu plateasca taxe... Si, la inceputul lunii ianuaria, cand sa inceapa lucrarile, mi-a spus ca ma va costa - per total - 5000 eur (materiale, manopera s.a.m.d.). Si acum, in conditiile in care mai trebuie puse faianta si gresia in baie, instalatiile sanitare, parchetul, usile, el imi spune ca ma mai costa vreo 1500 de eur. Am devenit suspicioasa in momentul in care a folosit banii (2000 eur) pe care ii dadusem ca sa achizitioneze usile, faianta, gresia si parchetul in alte scopuri (el stie!). Si vreo 1 si jumatate din acel moment nu s-a mai lucrat in apartament.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as fi boier, nu m-as plange...

 

A zis sa lucram la negru, ca sa nu plateasca taxe... Si, la inceputul lunii ianuaria, cand sa inceapa lucrarile, mi-a spus ca ma va costa - per total - 5000 eur (materiale, manopera s.a.m.d.). Si acum, in conditiile in care mai trebuie puse faianta si gresia in baie, instalatiile sanitare, parchetul, usile, el imi spune ca ma mai costa vreo 1500 de eur. Am devenit suspicioasa in momentul in care a folosit banii (2000 eur) pe care ii dadusem ca sa achizitioneze usile, faianta, gresia si parchetul in alte scopuri (el stie!). Si vreo 1 si jumatate din acel moment nu s-a mai lucrat in apartament.

Pai sa ne arati si poze cu ce ti-a facut acolo...

Pentru ca la mine uite cam asa a iesit...

post-86887-1206749614_thumb.jpg

post-86887-1206749630_thumb.jpg

post-86887-1206749642_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa ne arati si poze cu ce ti-a facut acolo...

Pentru ca la mine uite cam asa a iesit...

ce bucatarie "rigida" :cheer: trebuia sa o faci si tu in niste nuante mai vesele, mai vioaie, nu stiu cum sa-ti explic dar e prea "rece". altfel e ok, doar culoarea ma cam infioara :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×