Sari la conținut
Forum Roportal
tahionic

Audi 80

Postări Recomandate

Am si eu un Audi 80 diesel ('82) si nu gasesc unele piese la el. Masina merge oca, dar un semnalizator costa la magazin de la 625.000 lei in sus...asta in masura in care unul sa zicem de Opel Astra costa 300mii.

Nefiind singurul in situatia asta, poate puteti sa-mi impartasiti experientele voastre asemanatoare, poate aveti piese si ne intelegem, etc.

Mentionez ca sunt din Timisoara, si la Schrott-uri n-am gasit. Ce piese m-ar mai interesa (nu doar pe mine): broaste de usi, semnalizatoare fata...ma mai gandesc eu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu un Audi 80 diesel ('82) si nu gasesc unele piese la el. Masina merge ok, dar un semnalizator costa la magazin de la 625.000 lei in sus...asta in masura in care unul sa zicem de Opel Astra costa 300mii.

Nefiind singurul in situatia asta, poate puteti sa-mi impartasiti experientele voastre asemanatoare, poate aveti piese si ne intelegem, etc.

Mentionez ca sunt din Timisoara, si la Schrott-uri n-am gasit. Ce piese m-ar mai interesa (nu doar pe mine): broaste de usi, semnalizatoare fatza...ma mai gandesc eu :cry:

 

ciao. io am gasit cu 300 de mii si NOU la schrott. cand mergi spre Sag pe partea stanga chiar la colt cu podul. acolo mergi. si manerele de usa sunt 50 Ron. le aduce de undeva din Ungaria. sper sa-ti fie de folos. stopurile sunt cam scumpe. 120 RON da asta e.. sunt NOI.. in alta parte la scrott.. tot nou pe comanda erau 180.. deci tot faci o economie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×