Sari la conținut
Forum Roportal
MORRIGAN

ce lucru ai schimba?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

be careful what you wis for..it might come true.....:))

eu as vrea..doar provizoriu..sa fiu capabila sa aud ce gandesc anumite persoane..to read their minds.....sunt curioasa ce as putea afla..:Pe:de

[snapbacca]56560[/snapbacca]

ideea topicului era ce ai fi facut daca te-a fi putut intoarce in trecut, ce lucru ai schimba in viata ta de pana acum.nu ceea ce ai vrea sa faci.e un topic cu "ce puteri va doriti".poti spune acolo ce alte dorinte mai ai vis-a-vis de puteri speciale :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singurul lucru de care as fi fericita ar fi sa fiu din nou alaturi de Andrei si de bunica mea (mama tatalui meu).Restul nu cred ca la-as putea schimba pentru ca Dumnezeu asa a vrut sa fie totul.Chiar si numai pentru o clipa as vrea sa retraiesc viata alaturi de ei. :)

Editat de AnMar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singurul lucru de care as fi fericita ar fi sa fiu din nou alaturi de Andrei si de bunica mea (mama tatalui meu).

[snapbacca]56824[/snapbacca]

 

cine e Andrei? daca pot sa te intreb..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa simb oamenii cu inimi impietrite, inchisi in carapacea lor, nepasatori la zbuciumul celor din jurul lor, imuni la sentimentele celorlalti. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine e Andrei? daca pot sa te intreb..

[snapbacca]56843[/snapbacca]

 

Andrei e baiatul meu cel mare care a murit la 11ani in 2003.Nu ma supara intrebarile pentru ca sunt deschisa dialogului si am depasit de mult faza inchistarii.A fost un copil extraordinar de comunicativ si de tandru cu toate problemele de sanatate pe care le-a avut.Daca citesti mesajele mele vei intelege mai bine ce a insemnat el pentru mine pe langa simplul motiv ca a fost puiutul meu.A fost motivatia mea de a trai si mi-a daruit foarte mult in mult prea scurta lui trecere prin viata mea.Cu prietenie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu daca as putea cred ca m-as intoarc4e in clasa a 9 a si as scvhimba modul meu de abordare cu unii colegi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Andrei e baiatul meu cel mare care a murit la 11ani in 2003

[snapbacca]56853[/snapbacca]

imi pare rau. era ultimul lucru la care ma gandeam..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa regreti ceva din trecut cred ca e o mare prostie...important e sa faci c simti si daca asta se va intampla regretele vor intazia sa apara.intradevar....imi pare uneori rau pentru unele lucrurui petrecute in trecut...spre exemplu ca nu am dat la liceul militar din comoditate.....si daca m-as intoarce in trecut acum as incerca sigur asta.important e sa privim fata buna a lucrurilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm ....ce as schimba :thinca: Pai nu cred ca as schimba nimica :De imi place viata mea cum e acum cu bune cu rele....cine stie poate odata o sa vreau sa schimb ceva dar in momentu asta nu prea :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×