Sari la conținut
Forum Roportal
pusha_cho

Adevarul despre dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Adevarul e ca nu e

 

 

Dragoste...da ..asa este,...in lumea asta in loc sa ne avem ca fratii...mai bine ne omoram intre noi si pentru ce???pentru bani...banul, ochiul dracului !! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca vreau sa stiu ce credeti voi: poti iubi doua persoane in acelasi timp?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarul e ca vreau sa stiu ce credeti voi: poti iubi doua persoane in acelasi timp?

Nu poti, dar te poti amagi in continuare ca o faci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarul e ca vreau sa stiu ce credeti voi: poti iubi doua persoane in acelasi timp?

Nu ai cum....pot fi sentimente diferite,dar nu iubire pentru amandoi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarul e ca vreau sa stiu ce credeti voi: poti iubi doua persoane in acelasi timp?

 

Posibil ! Fiecare te intregeste in alt fel. Oamenii sunt fiinte compexe si este extrem de rar cand '' cineva '' implineste toate dorintele tale. Si totusi doar unul este iubit iar al doilea un prieten apropiat. Altfel....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adevarul e ca vreau sa stiu ce credeti voi: poti iubi doua persoane in acelasi timp?

 

Te poti simti atras de 2 sau mai multe persoane in acelasi timp, le poti aprecia, dar de iubit... nu stiu. Eu una, atunci cand iubesc nu ma gandesc decat la iubitul meu. Cu toate astea, viata m-a invatat ca niciodata sa nu spun niciodata... mintea umana este atat de intortocheata :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×