Sari la conținut
Forum Roportal
Andradada

Televiziunea

Postări Recomandate

Ma...ce au si astia.....este televizor, sunt multe programe....dar nimic ca lumea...stau si eu seara, linistita...si vreau sa ma uit la un film fain...dar nu gasesc nimic...Doamne, de ce nu pun si ei ceva fain? Dar prostii..ma exaspereaza,cel putin pe mine,nu stiu de voi........ 8)

Editat de ConteleDrakula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

......pai pe majoritatea posturilor gasesti numai emisiuni despre cutarica vedeta.....cu cine sa a mai combinat cind, cum si unde si alte timpenii de genul......parca exact de asta nu mai putem noi 8)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adevarul ac emisiunile bune au disparut cam toate acum sunt cele de genu "cel mai tare din parcare" si mai e una penala rau pe PROTV "cu cine e raspunsul" sau ceva de genu penale omule..se duce romania de rapa

 

cat despre filme se rau aceleasi filme in fiecare an cu mici exceptii

las` ca romanu se uita..off ne ducem dracu cu oameni ca astia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trist dar adevarat si asta nu e numai la noi.Cand citesc programele tv si la straini vad aceleasi reluari de filme si emisiuni...Diferenta e ca strainii isi permit vacante pentru relaxare(au alt nivel de trai )cred ca ei nu sunt asa dependenti de tv.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt dezamagit de posturile tv... :)"

Am senzatia ca toti realizatorii buni sunt dati la o parte,altfel nu-mi explic de ce nu exista o emisiune buna la posturile romanesti...

......pai pe majoritatea posturilor gasesti numai emisiuni despre cutarica vedeta.....cu cine sa a mai combinat cind, cum si unde si alte timpenii de genul......parca exact de asta nu mai putem noi

Mda...pai ce ar mai fi de aratat...cateodata mi-e sila cand vad cum se baga in viata lor;chiar cred ca intereseaza pe toata lumea ce fac ei... :)

Iti dai seama cata lipsa de imaginatie au realizatorii astia... 8)

Stau si mi-aduc aminte de cateva emisiuni de pe timpul lui Ceausescu...Duminica erau emisiuni bune... :oca:

Sincer,nici actorii nu mai sunt cu priza la public ,ca mai demult.Poate de aceea ,se duce si lipsa de inspiratie,regizorii faceau emisiuni special pentru anumiti actori.....Acum...spune-ti voi un actor ,cu priza la public "nascut"dupa -89.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe Antena 3, au niste emisiuni destul de interesante, dar sunt emisiuni de afara, mie imi plac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma enerveaza ca tot dau aceleasi filme ....mai ales de craciun si paste.in general numa emisiuni aiurea..mai sunt seriale faine da rare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum e si asta la pro tv..cu "tu esti,tu castigi.....mie mi se pare.o mareee prostie...(parerea mea)nu e nimic de vazut...doar la posturile de muzica...e interesant..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de cand am aflat ca exista post de "muzica" numai cu manele deja mi sa-a facut greata de toata televiziunea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×