Sari la conținut
Forum Roportal
vero 13

Icoana in viziune contemporana

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Revista de arta contemporana cauta colaboratori pentru redactarea unor articole cu subiect religios. Rog pe cei care cred ca pot redacta un articol avand ca tema titlul topic-ului deschis sa ma contacteze pe acest forum pentru a stabili datele colaborarii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revista de arta contemporana cauta colaboratori pentru redactarea unor articole cu subiect religios. Rog pe cei care cred ca pot redacta un articol avand ca tema titlul topic-ului deschis sa ma contacteze pe acest forum pentru a stabili datele colaborarii.

Colaboratori.......adică muncă moca? :doh: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Revista de arta contemporana cauta colaboratori pentru redactarea unor articole cu subiect religios. Rog pe cei care cred ca pot redacta un articol avand ca tema titlul topic-ului deschis sa ma contacteze pe acest forum pentru a stabili datele colaborarii.

 

 

Te referi la icoana in limbajul electronic, a celui cultural si religios, a celui biblic sau a celui profetic?

 

Ar fi o lucrare buna si o lauda la adresa lui Dumnezeu daca intr-o revista ar fi dezvaluita semnificatia expresiei "icoana a fiarei" in limbajul profetic din apocalipsa. Cu siguranta vei avea de castigat mult pe plan spiritual, dar ia-ti gandul de la castigul material, pt ca multi vor cauta sa te atace.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, da...........Foarte tare! Ce contează că Scriptura intrezice crearea de imagini cu ceea ce este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Normal ar fi ca un ziarist să fie imparţial şi independent, nu aservit anumitor doctrine. Şi cum doctrinele au ca bază Scriptura, acel ziarist ar trebui să cunoască el foarte bine Scriptura, ca să poată face comentarii.

 

Aşa ar fi normal,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×