Sari la conținut
Forum Roportal
pusha_cho

O pagina din jurnalul meu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eee... daca te uiti putin acolo o sa-mi gasesti si pozele mele:)) nu-mi scapa nimic ;) sincer nu-mi vine sa cred ce aiurea s-a inteles faptul ca am pus poze la commenturi:( chiar nu sunt vreo fitzoasa sau ceva de genu! eee ce mai conteaza:D asta sunt!

 

ok ! ti-am zis ca-s malitiosa ... si carcotasa :haha:

 

Eu te rog sa pui in continuare poze.

:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu... nu ma deranjeaza ca mi-ai spus:D ca doar de aia exista siteul asta sa spui ce ai pe chelie:)) dar nu ma asteptam sa se inteleaga asta, ca probabil nu esti singura care gandeste asa si e aiurea!:cry:

 

;) eee asa mai merge! am si eu pe cineva de parftea mea:P sarumana:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am mai fost intrebata asta! sincer poate e absurd si vad ca am lasat o impresie gresita, dar pozele sunt pasiunea mea! imi plac la nebunie si mult timp il pierd modificand, invatand programele! nu incerc sa impresionez sau sa atrag atentia pentru ca nu m-ar ajuta la nimic si nimeni nu ar putea umple golul din viata mea si din inima mea! o sa incerc sa nu mai pun poze;)

 

Nu-i nimic, macar stim si noi cu cine vorbim, daca vedem niste poze... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da muncesc! parinti mei sunt in viata, dar nu vorbim aproape deloc si atunci cand vorbim, vorbim la telefon:) iar scoala am intrerupt-o anul trecut! am fost la asistenta medicala:D oricum acum in toamna ma bag iar:P pana atunci sper sa am si eu cat de cat putina ordine in viata!

 

 

Pai si daca muncesti cum de ai atata timp sa te gandesti la droguri, dureri, singuratate etc?

Ai tai nu te-ar intelege,nu ar incerca sa iti intinda o mana de ajutor, daca le-ai cere asta? Gandeste-te ca NU esti complet SINGURA atata vreme cat ei mai sunt pe lumea asta. Dar sora ta?

Cu scoala ... :lol2: Bravo!

 

 

Offtopic: oare nu ar fi mai bine daca s-ar uni cele trei topicuri? E destul de greu de urmarita povestea asa!

Editat de DAriaNA2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

muncesc acasa si o pot face si drogata... pentru ca iau amfetamine daca te interesezi un pic o sa vezi ca iti dau energie si alte chesti si ca esti foarte lucid :lol2: mai lucid decat treaz:)) ce sa zic de ai mei... mama e alcoolica si nu pot vorbi cu ea ca ma ia capul, iar tata o are pe ea pe cap cu care trebuie sa se descurce zi de zi... ai mei sunt mai batranii! nu sunt genu de parinti care inteleg... de asta nu am fost niciodata apropiata de ei! sora mea dupa ce s-a maritat s-a rupt de noi si nu mai trece pe la ai mei sau pe la mine decat de sarbatori:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Parerea mea , este ca multi care zic ca vor sa se lase , defapt nu vor sa o faca.Sunt atat de atasati de placerile drogurilor , de anturajul cu care i-a parte la astfel de actiuni , de amintirle de gen "bai mai tii minte ce praf ne-am facut , doamne ce marfa a fost" " ce revelatii tari am avut" , incat desi sunt constienti de problemele pe care le aduc , le consuma in continuare cu ce-a mai mare placere.

 

Am fost alaturi de un amic care se lupta cu aceasi patima , s-a si lasat ptr vreo 6 luni , dar la o intalnire cu vechii amici , starnit de amintirile peripetiilor prin care au trecut cand erau drogati s-a apucat din nou.Evident ca am cam stricat relatia noastra de prietenie.

 

Drogatii sunt foarte perversi cu ei insusi dar si cu ceilalti.Sunt de acord sa ii ajutam cand ei singuri nu mai pot sa sa o faca , dar plangandu-le de mila si compatimindu-i nu veti face altceva decat sa ii incurajati sa ramana in aceasi situatie fara sa se schimbe nimic.

 

 

Aiurea.

Vor sa se lase dar NU POT! Ce e asa greu de inteles? Fara texte "nu exista nu pot.....". Ba da, exista, si nu numai la oamenii slabi si nu numai la dependentii de droguri.

Uite, eu de exemplu NU POT sa invat acum si o las pe maine :o:

 

Pai si daca muncesti cum de ai atata timp sa te gandesti la droguri, dureri, singuratate etc?

Ai tai nu te-ar intelege,nu ar incerca sa iti intinda o mana de ajutor, daca le-ai cere asta? Gandeste-te ca NU esti complet SINGURA atata vreme cat ei mai sunt pe lumea asta. Dar sora ta?

Cu scoala ... 8) Bravo!

 

 

Offtopic: oare nu ar fi mai bine daca s-ar uni cele trei topicuri? E destul de greu de urmarita povestea asa!

Aha, si mie mi-ar place asta! :P

 

Daca s de alea nud cu atat mai bine :lol2:

 

 

Bine ca nu suntem cu totii destepti ca ne-am plictisi de moarte nu-i asa???? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
muncesc acasa si o pot face si drogata... pentru ca iau amfetamine daca te interesezi un pic o sa vezi ca iti dau energie si alte chesti si ca esti foarte lucid :lol2: mai lucid decat treaz:)) ce sa zic de ai mei... mama e alcoolica si nu pot vorbi cu ea ca ma ia capul, iar tata o are pe ea pe cap cu care trebuie sa se descurce zi de zi... ai mei sunt mai batranii! nu sunt genu de parinti care inteleg... de asta nu am fost niciodata apropiata de ei! sora mea dupa ce s-a maritat s-a rupt de noi si nu mai trece pe la ai mei sau pe la mine decat de sarbatori:)

 

 

 

Cand esti in sevrage ,ce faci? De unde iei bani pentru amfetamine? Regenonul se da pe reteta, tin sa te anunt...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×