Sari la conținut
Forum Roportal
ana_sab

Filmul doctor House

Postări Recomandate

Pentru ca iubesc serialul acesta, am gasit melodia care o canta la inceputul episoadelor din primele serii. Melodia o canta cei de la massive attack- teardrop.- se numeste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici in Ungaria l-au dat la ore normale, insa ultima serie a trebuit sa mi-o descarc si eu de pe net, pentru ca n-au difuzat-o inca. Imi place foarte mult de Hugh Laurie :D Dovada ca i-am cumparat cartea... :lol:

cartea? detalii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut pe internet, nu mai tin minte unde, sau poate la televizor ca Hugh Laurie canta mai multe melodii la pian. Stie cineva ce talente mai are, adica in afara de actor, se ocupa si de muzica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare sezonul III il mai dau cei de pe axn? stiti? americanii au ajuns la V, dar engleza mea lasa de dorit,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare sezonul III il mai dau cei de pe axn? stiti? americanii au ajuns la V, dar engleza mea lasa de dorit,

Pwahaha. Dream on. Pe 25 si 26 oct e maraton Dr. House, sezonul 2, pe care l-am mai vazut deja. Cred ca sezonul 5 o sa-l vad la 80 de ani in ritmul asta. :aranjare:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare sezonul III il mai dau cei de pe axn? stiti? americanii au ajuns la V, dar engleza mea lasa de dorit,

eu zic ca mai sigur gasesti pe net...nu ca incurajez pirateria dar la modul in care se dau filmele la noi..sigur...imbatranesti si nu il vezii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pwahaha. Dream on. Pe 25 si 26 oct e maraton Dr. House, sezonul 2, pe care l-am mai vazut deja. Cred ca sezonul 5 o sa-l vad la 80 de ani in ritmul asta. :spiteful:

Ma bine il descarci dupa internet si ultrerior preiei si subtirarile...nici io nu incurajej piratarea dar in cazul acesta il descarci te uiti si il stergi ,nu le colectionezi ca si in cazul filmelor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Serialul e super, iar de personajul principal.. nici nu mai zic, e genial tipu'. Mi'a placut un episod in mod special, din care mi'a ramas in minte o secventa

 

-you hide behind your intelligence and you make jokes because you're afraid to take anything seriously.because if you take things seriously, they matter..and if they matter..

- when things go wrong, i get hurt. i'm not tough, i'm vulnerable.

- i barely know you, and i don't know if i'm right, i just hope i am. because the alternative is ... you really are as miserable as you seem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Serialul e super, iar de personajul principal.. nici nu mai zic, e genial tipu'. Mi'a placut un episod in mod special, din care mi'a ramas in minte o secventa

Asta cumva spusa de Wilson lui House?

 

Ma bine il descarci dupa internet si ultrerior preiei si subtirarile...nici io nu incurajej piratarea dar in cazul acesta il descarci te uiti si il stergi ,nu le colectionezi ca si in cazul filmelor..

Been there, done that.

Am vazut toate sezoanele. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta cumva spusa de Wilson lui House?

nu. discutia e purtata intre House si 2 calugarite. in primul sezon, al patrulea episod, parca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×