Sari la conținut
Forum Roportal
nick_erna

Costinesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ati fost vreodata in costinesti la inceputul lui septembrie? mai sunt deschise discotecile, cluburile, sau totul e gol?

[snapbacca]55088[/snapbacca]

ai sanse sa te simti mai bine decit in plin sezon. Eu am ajuns in septembrie o data intr-o delegatie. Pe plaja era lume putina, apa era calda, cozi- nicaieri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am fost in perioada asta a anului dar am fost in august......m-am distrat super !!!!!!

as vrea sa stiu cum e costinestiul acum ,ce e cu renovarile ,dak mai putem merge si vara asta ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uite, de exemplu, a fost complet renovata tabra din costinesti si am inteles ca nu se adreseaza doar elevilor. chiar vreau sa ma duc si eu in vara asta acolo, ca n-am mai fost de ceva vreme!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite, de exemplu, a fost complet renovata tabra din costinesti si am inteles ca nu se adreseaza doar elevilor. chiar vreau sa ma duc si eu in vara asta acolo, ca n-am mai fost de ceva vreme!

 

 

 

Sigur ca se renoveaza si va fi probabil mult mai frumos decat pana acum, merita sa mergi pentru ca distractia e pe cinste in costinesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va rog sa ma ajutati cu ceva.. anul trecut a trebui sa ma cazez in costinesti intr-un complex de casute din piatra de 2 persoane, in care erau 2 paturi, o masutza si un sifonier.. datorita unor probleme a trebuit sa plec si sa ma cazez in alta parte dar nu am retinut numele primei oferte.. daca ma putei ajuta pls nu ezitati.. acele casute se aflau exact langa lac, nush exact cum se cheama, iar in interiorul complexului erau mai multe restaurante, baruri, etc.. parca toate terasele erau din lemn.. cam atat imi amintesc.. era exact langa plaja iar inainte de a intra pe plaja era o piata parca.. cand ai iesit din acel complex, ajungeai exact pe plaja langa asterics ( parca asa se cheama ).. mai multe nu va pot spune, pentur ca nu mai retin.. daca stiti cum se cheama pls help me.. pls :*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×