Sari la conținut
Forum Roportal
Alexeevna

Necrofilia

Postări Recomandate

;)

 

mdea , ce să spun ... trebuie să fi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca va ofensa pe mai multi,atunci rog moderatorii sa-l inchida,si imi cer scuze ;)

 

neh, să'l lase aşa ... suntem totuşi pe roportal :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
neh, să'l lase aşa ... suntem totuşi pe roportal :cry:

 

Am remarcat ironia.Dar tocmai,ca "suntem pe roportal".Daca deschideam la un botez sau la o intrunire de familie aceasta tema,era deplasat.Dar suntem pe roportal. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca va ofensa pe mai multi,atunci rog moderatorii sa-l inchida,si imi cer scuze ;)

nu cred ca e vorba de ofensa. chiar o sa urmaresc sa vad cate raspunsuri vei primi la intrebarile puse. mie una imi este imposibil sa ma gandesc la asa ceva, asa ca imi este foarte greu sa cred ceva despre cum un barbat ajunge sa fie necrofil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma intreb mai mult cati au posibilitatea sa faca asa ceva.

 

Un scenariu cum un barbat poate ajunge necrofil.Pai sa zicem ca lucraza la morga de cativa ani.E deja foarte obisnuit cu mortaciunile.Apoi sa zicem ca omu nostru e singur de multi ani sau il paraseste iubita.Intr-o seara se imbata si incepe de plictiseala sa se uite pe acolo si gaseste cadavrul unei tinere moarte de supradoza sau ceva care sa nu o desfigureze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu si eu... poate are vreo legatura cu faptul ca o persoana moarta e la dispozitia barbatului respectiv, nu-l inseala, nu-l bate la cap, acolo unde a lasat-o o gaseste... e mai putina bataie de cap decat o persoana vie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×