Sari la conținut
Forum Roportal
estella

Bigfoot

Postări Recomandate

chiar daca esti alb si ai talpile albe dupa ce mergi descult citeva zile prin pamint te umpli de jeg.

si merge exact ca un om, mina-picior opus, si foarte drept...la naiba, eu merg mai cocosat decit ala, se vede ca e mers fortat.

Yeti, omul zapezilor din Himalaya e probabil mai real ca Bigfoot

ce talpi d-ne... ca si daca era incaltat tot ii se murdareau talpile albe de pamant, eu nu prea m-as lua dupa talpi... plus ca atunic cand esti pe marginea raului terenul e mai mult nisipos /malos iar culoare difera... am vazut nisip/mal de toate culorile, inclusiv alb!

 

pai daca tu mergi mai cocosat mai bine te filmau pe tine ;) iti mai ramane sa mai fi gras si paros...

 

ce va maimutariti atata??yeti e ALB!poate ala e big foot,da yeti ala nu e!!

poate or fi si yeti astia pe mai multe nuante: blonzi, bruneti, roscati... ca oamenii :hi: uneori chiar nu ma intreb daca unii dintre noi nu il au ca stramos apropiat :o:

 

Yeti mort

 

asta mort cred ca e un desen...

 

deci clar k i trucat si mersul si cand se uita la camera se vede k e trucat :yes: :o: 8) :( 8) 8)

care yeti sau bigfoot??

bigfoot pare f real, se intoarce la camera cu tot trunchiul, ca maimuta, nu intoarce doar capul ca tot omul... (eu cica intorc doar capul 8))

 

rizi tu, rizi, da' nu e risul tau! :o:

eh... cand nu rad plang :hi: cum preferi ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu eram nascut in ani 70 dar stiu k nu exista asa ceva si nici yeti sunt dor niste lucruri care au fost scoase de cercetatori americani pt a le distrage oamenilor atentia de la ceva mai adevarat si mai posibil cum ar fi extraterestri pt k sa-au filmat multe obiecte ciudate pe cer noaptea sau ziu in ani 70 deci asta e parerea mea k a fost o cacialma kca oameni sa nu intre in panica k vor fi invadati de extraterestri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu era vreo deosebire dar asta e parerea mea k bigfoot a fost o nascocire

Spre deosebire de tine, eu nu ma pot pronunta insa inca se mai fac descoperiri care uimesc cercetatorii si chiar zilele trecute am vazut e NG cum o specie de calcan <parca> a fost descoperita, desi se credea disparuta de cateva zeci de mii de ani.

Stiam ca omul a explorat cam 1% din ocean de exemplu.

Cu siguranta sunt suprafete importante de pe te miri unde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

blana e ireala iar pasul e prea omenesc, educat . nu cred ca ar merge cu atata nonsalanta un animal salbatic de parca s-ar duce nenea x la cumparaturi

 

daca va uitati mai bine, merge cam teapan....daca ar avea intr-adevar muschi ar avea o alta miscare a corpului

 

 

a, si de ce e miscata camera aia??? inteleg sa-ti mai tremure mana..dar nici chiar asa

si nu arata ca omul care filma ar fi avut un gand sa fuga ci pur si simplu misca camera aia...

Editat de Artemis_Dida

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×