Sari la conținut
Forum Roportal
Madalina A.M.

caut un preot cu har

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce nu...

Doar totul se limiteaza la biserica, nu?

 

Pentru Simplu_X:

Daca nu esti in stare sa dai un raspuns, atunci abtine-te de la comentarii penibile. am spus ca nu am nevoie de comentarii rautacioase si de discutii care nu duc nicaieri. raspunsul asta nu il putea da decat un frustrat care crede ca apelam la preoti doar cand avem probleme in dragoste. Se intampla ca unii CHIAR sa aiba probleme si sa nu aiba chef sa vada cum faci misto de ei. pacat ca intrebarea mea a fost prost inteleasa si se trezesc sa raspunda doar unii ca tine care daca nu au un raspuns, macar trebuie sa se bage in seama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru Simplu_X:

Daca nu esti in stare sa dai un raspuns, atunci abtine-te de la comentarii penibile. am spus ca nu am nevoie de comentarii rautacioase si de discutii care nu duc nicaieri. raspunsul asta nu il putea da decat un frustrat care crede ca apelam la preoti doar cand avem probleme in dragoste. Se intampla ca unii CHIAR sa aiba probleme si sa nu aiba chef sa vada cum faci misto de ei. pacat ca intrebarea mea a fost prost inteleasa si se trezesc sa raspunda doar unii ca tine care daca nu au un raspuns, macar trebuie sa se bage in seama.

Ai grija cum vb cu mine :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce e acela preot cu har ? unde isi tine harul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda ...ideea era ce fel de har cauta ....unul care are harul vorbirii ,al cantecului ...al minciunii ?

 

preotii pot alina suflete zdrobite ,dar ...nu au voie sa incurajeze si mai ales sa vanda iluzii ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am fost la multe manastiri si biserici, dar as dori sa gasesc un preot cu care sa pot discuta.

 

cand il gasesti sa ma annunti si eu am nevoie mersi

E un preot la Manastirea Cotmeana, in judetul Valcea. Din pacate nu mai stiu cum il cheama. Tot ce va pot spuen e ca va trebui sa mergeti sa stati la intreaga slujba si apoi sa va inarmati cu rabdare, sa asteptati sa vorbiti cu preotul respectiv si foarte important : nu puteti aborda decat un singur subiect, o singura intrebare, luati-o cum vreti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate sa rezolve si probleme dinastea? :P

 

De ce nu...

Doar totul se limiteaza la biserica, nu?

 

Pentru Simplu_X:

Daca nu esti in stare sa dai un raspuns, atunci abtine-te de la comentarii penibile. am spus ca nu am nevoie de comentarii rautacioase si de discutii care nu duc nicaieri. raspunsul asta nu il putea da decat un frustrat care crede ca apelam la preoti doar cand avem probleme in dragoste. Se intampla ca unii CHIAR sa aiba probleme si sa nu aiba chef sa vada cum faci misto de ei. pacat ca intrebarea mea a fost prost inteleasa si se trezesc sa raspunda doar unii ca tine care daca nu au un raspuns, macar trebuie sa se bage in seama.

Nu te mai impacienta draga, imi raspunsese mie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
preotii pot alina suflete zdrobite ,dar ...nu au voie sa incurajeze si mai ales sa vanda iluzii ...

Noua, preotul de la Cotmeana, nu ne-a vandut iluzii. Ne-a fost greu sa acceptam, dar cel putin am fost mai pregatiti sufleteste pentru ce avea sa urmeze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×