Sari la conținut
Forum Roportal
Viorel C.Phoenix

Totul despre nimic

Postări Recomandate

Hai sa definim nimicul dar incercand sa facem o paralela cu prostia... sa va vad..succes!!! P.S. Astept intrebari :scooter:

 

 

Simplu: daca n-ai ce defini, adica nimic, esti prost. Uite ca mie imi reuseste de fiecare data. Da' de unde esti tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exemplu: nimic este topicu asta, celelalte zeci ca el (si nu ma exclud din gasca :scooter: )

prostia este nimicul din topic

comcluzia nimicu` egal prostia ... dar inversa nu e valabila ... daca prostia ar fi nimic atunci am fi cu totii niste filosofi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exemplu: nimic este topicu asta, celelalte zeci ca el (si nu ma exclud din gasca :scooter: )

prostia este nimicul din topic

comcluzia nimicu` egal prostia ... dar inversa nu e valabila ... daca prostia ar fi nimic atunci am fi cu totii niste filosofi

 

 

Lasa, mai bine topicuri despre nimic, decat topicuri care par interesante cu tot felul de titluri pompoase, insa cu un continut care uneori te determina sa postezi in sectiunea pt. stergerea topicurilor.

Un bun exemplu ar fi si off-topicul meu de mai sus, da' daca tot se vorbeste despre nimic... :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine eşti?

sunt un muritor de rand...:flowers: nu vrei sa incerci daca tot ai calcat pragul acestui topic sa definesti sau sa ironizezi topicul postat? :flowers:

 

exemplu: nimic este topicu asta, celelalte zeci ca el (si nu ma exclud din gasca :flowers: )

prostia este nimicul din topic

comcluzia nimicu` egal prostia ... dar inversa nu e valabila ... daca prostia ar fi nimic atunci am fi cu totii niste filosofi

:airkiss: definirea nimicului cred este cea mai grea in cuvinte, poate ar trebui sa tac...sa tac... sa nu ma misc... dar tot nu definesc nimicul... in schimb prostia are multe definitii, folosita abuziv :O te poate duc la NIMIC. Multumesc de trecere si pt ca ai reusit sa te apropii binisor de ideile me.e..apropo daca topicul....ar fi material vorbind un NIMIC(ca toate celallte) nu l-ai mai citi .. sa ai o zi superba!!!

 

Simplu: daca n-ai ce defini, adica nimic, esti prost. Uite ca mie imi reuseste de fiecare data. Da' de unde esti tu?

buna Nesimtescule!!! :P sunt din bacau.... vad ca si tu la fel... multumesc de trecere insa mai revizuieste putin ideea si concentreaza te mai mult pe topic...oricum de la o scara de la 1 la 16 ai nota 14...succes si o zi superba sa ai:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×