Sari la conținut
Forum Roportal
virus

ati auzit piesa de la frankee, raspuns la piesa lui EAMON?

Postări Recomandate

stiti piesa aia de la eamon-fucca it(i don'te want you bacca) care eu dedica la pretenasa francaee. acuma a scos si aia o piesa ca raspuns: fucca you right bacca

 

::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place mai mult melodia lui eamon , cat despre francaeee hmmm ma dispera fata ei desi ca e draguta":) cat despre melodia ei este putin umflata vrea sa para indiferenta :razz:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie imi placea piesa lui eamon mai mult....dar acum cu raspunsul asta parca ia mai scazut din valoare.

every story has two sides

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are dreptate fiecare vrea sa se scoata si sa fie mai corect dar in orice relatie fiecare cu vina lui o fii facut si eamon ceva:PP :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca amandoi o fi facut ceva.

ce tare ar fi sa fie numa vrajala ca sa vanda cat mai multe cduri si astia sa fie tot impreuna. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hihihihi si eu ma gandeam la chestia asta intro zsi; hmmm nu stiu cesa zic ce nu fa coamenii ptr bani in ziua de azi cine stii cat o sa se mai ceryte astia prin intermdiul melodiilor de mai scot o replica reciproca mor de ras:)) ::roll::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

piesa e super tare`:( si versuriile sunt putin mai vulgare`:pe sunt pericool`:() i licae it`:pe e tare Eamon Rullll.. whitout Rules!!!:pee G`yeah!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PRR MEA:PIESA LUI EAMON E SUPER TARE SI DACA FRANcaEE A SCOS O PIESA "DREPT"RASPUNS...E TREABA LOR...ORICUM NU PRICEP DE CE A FACUT COVER DUPA PIESA LUI EAMON???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bwei ....E cam de naspa treaba asta cu astia doi...Eamon si Francaee......hmmm....nu stiu..mi se pare cam tampita faza.....ce-aveau ei de impartit ca sa se HAIAAAAAA HUUUAAAA :rambo: in felul' asta, nu stiu :scratch: ...cine stie ...da' oricum imi plac sa zicem cat de cat...bine ca Francaee "gave them head"...asta-i partea a doua...si ca Francaee "facaed it"...si asta-i partea a doua...si ca Eamon e cam naspa la toate celea :) ..si asta-i partea a doua...GATA!

Ciao! :afro:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×