Sari la conținut
Forum Roportal
bellaragazza83

italienii?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce oare toti italienii vor femei romance ?

am fost intr-o zi la un interviu si am stat cateva ore in preajma a 2 sefi italieni ... :o: deci, asta este, sunt curvari mari :o:

iar apoi mi-a atras atentia ceva cand mi-a zis unul din ei ca femeile romance sunt puternice, intr-o relatie ele vor sa comande, sa detina controlul ... italienii sunt mult mai conservatori decat noi si stiu de la vara mea ... nu prea cracneste in fat asotului ei italian. poate asta ii atrage ... insa probabil doar pentru o aventura :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce oare toti italienii vor femei romance ?

Probabil că sunt vreo 18-20 de milioane de bărbati italieni trecuti de 18 ani. Sigur vor toti femei romance? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca le plac de romance ptr ca avemm fete frumoase si destepte care pe la iei sant mai rar de gasit va spun din proprie experienta am stat un timp in italia :PP

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce oare toti italienii vor femei romance ?

 

eu zic ca le plac de romance ptr ca avemm fete frumoase si destepte care pe la iei sant mai rar de gasit va spun din proprie experienta am stat un timp in italia :PP

 

Pentru ca vin aici cu duiumul, se plictisesc iute de spalat vase si ingrijit batrani si se curvesc prompt in fata primului patronas de tutungerie :fingers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din ce mi-au zis mie, prefera romance, pentru ca li s-a dus vestea c-ar fi femei de casa. Italiencele nu sunt. Au menajere, baby sitter, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi raspunsul e simplu .. in toate tarile europene gasesti numai femei urate,obeze, daca nu sunt obbeze sunt extrem de fitoase. si in primul rand nu prea sunt familieste , se concentreaza mai mult pe partea profesionala... deci mai bine o romanca de gasca care te ast cu mancarea calda, dar gata sa ti-o puna in cap :o:), si poti face economie cu ele : nuami cumperi anti radar pui romanca langa tine si cum ajungi la 100 km/h incepece sa faca galagie.. dar ia sa stea la ei acasa si sa nu ne mai fure femeile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×