Sari la conținut
Forum Roportal
adynya

Farduri de pleoape rezistente

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! :flowers:

 

de la Avon ai incercat? din gama rezistente la transfer...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am folosit produse de la avon mult timp dak anul asta m-am ales cu o alergie la ochi si dermatologul mi-a recomandat sa nu mai folosesc produse avon...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! :D

Buna!

 

Eu folosesc Bourjois si nu am nici un fel de problema; rezista toata ziua si nu se strang.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!

 

Eu folosesc Bourjois si nu am nici un fel de problema; rezista toata ziua si nu se strang.

Imi poti spune si mie cam cat costa un fard Burjois?vreau sa fiu pregatita cand merg sa-mi cumpar;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! :o:

 

Ia-ti apa termala si dupa ce machiajul e gata pulverizeaza,asteapta sa se usuce si...ar trebui sa nu mai patesti asa ceva.Totodata,foloseste o pudra inainte sa aplici fardul colorat. :huh:

 

Nu prea contează de la ce firmă sunt.

 

Problema ramane,indiferent de "marca" produsului,daca la asta te referi. I se intampla probabil din cauza formei pleoapelor ,care fac pliuri, si astfel solutia este sa incerce sa fixeze fardul,ca sa nu se mai "adune".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca fardul EXCLUSIVE de pe vollare.ro .... o sa fi surprinsa. toate fardurile de la ei contin talc pe langa parafina lichida pentru protectie si talc-ul pentru a absorbi grasimile de pe suprafata tenului astfel ramane f. stabil.succes

 

Vezi că pentru promovare/reclamă există o secţiune corespunzătoare. :feminist:

 

Asta dacă vrei să mai stai pe-aici. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! ;)

 

 

Incearca fardul EXCLUSIVE de pe vollare.ro .... o sa fi surprinsa. toate fardurile de la ei contin talc pe langa parafina lichida pentru protectie si talc-ul pentru a absorbi grasimile de pe suprafata tenului astfel ramane f. stabil.succes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna!Vreau sa va intreb dak ati folosit cumva niste farduri de pleoape care sa reziste mai mult timp fara sa se stranga in pliul ochiului? Eu am incercat farduri de la Max Factor si Deborah si nu sunt multumita.Cam in 3 ore se strang si se vad urat pe pleoapa! :o:

 

 

Fardurile Lancome rezista mai bine de 16 ore. Din proprie experienta iti spun ca raman pe pleoape intacte, nu se strange culoarea, nu se intide. Se demachiaza cu demachiant special pt makiaj rezistent la transfer. Pretul e pe masura, dar daca esti o impatimita a spoiului, merita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×