Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa fac un curs de parapanta undeva aproape de orasul meu :cheer: ...azuga... :lol2: poate cineva sa-mi dea niste informatii?? :cheer:

 

daca stie cineva sa-mi spuna unde si in ce perioada...sau poate despre preturi ceva...multumesc! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa fac un curs de parapanta undeva aproape de orasul meu ;) ...azuga... :P poate cineva sa-mi dea niste informatii?? :)

 

daca stie cineva sa-mi spuna unde si in ce perioada...sau poate despre preturi ceva...multumesc! :jester:

 

 

 

Eu stiu un concurs cu parasute :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general cursuri de zbor cu si fara motor(planorism, parasutism, deltaplan, etc) se organizeaza de catre Aerocluburile Teritoriale. In cazul tau ai putea sa ii contactezi pe cei de la Ghimbav sau pe cei de la Aeroclubul Central Roman. Sint convins ca iti vor da relatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parapanta shi rafting-ul vor fi urmatoarele sporturi ce am de gand sa incerc...nashpa e ca la toate dureaza mult instruirea..multa teorie...shi pe aici pe la Timisoara e de toata p..a,nu ai nimic,orice vrei sa practici trebuie sa te duci zeci shi sute de kilometri... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa fac un curs de parapanta undeva aproape de orasul meu :cheer: ...azuga... :lol2: poate cineva sa-mi dea niste informatii?? :P

 

daca stie cineva sa-mi spuna unde si in ce perioada...sau poate despre preturi ceva...multumesc! :roll:

Dati-i drumu' la teorie si apoi la practica! Sunteti in zona buna! Binenteles cu instructor! Sa aveti bafta!!!! Si...grija, nu va hazardati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e frica !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×