Sari la conținut
Forum Roportal
Gelupanda

Cum sa-ti bati sotia?Cu program zilnic,saptamanal...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

lasa-i draga pe ei cu muschiul ...cica s-a inventat cianura :cry:

acum zau asa, nu stiu de ce as fi in stare in asemenea cazuri ... Domnul sa-l pazeasca ca nu-l iert in vecii vecilor si vin de ma razbun :tease: !

 

vezi ca a plecat ea la nani... acu' ai ocazia sa ii faci un machiaj temporar! :good:

:stars: macar e mocca nu? ce sa mai dea banii aiurea prin saloane ...

 

mmm... mai bine o intorc pe ea, pe toate partile! :cry:

pai eu ce ziceam ... dar era mai subtil :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum zau asa, nu stiu de ce as fi in stare in asemenea cazuri ... Domnul sa-l pazeasca ca nu-l iert in vecii vecilor si vin de ma razbun :tease: !

 

 

:good: macar e mocca nu? ce sa mai dea banii aiurea prin saloane ...

 

 

pai eu ce ziceam ... dar era mai subtil :stars:

 

da si anul asta se poarta movul si verdele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: macar e mocca nu? ce sa mai dea banii aiurea prin saloane ...

 

 

pai eu ce ziceam ... dar era mai subtil :stars:

 

si te alegi si cu silicoane la buze. :tease:

 

 

iti place mai subtil tie, ha? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok ... Atunci este prost asezat topicul ... Iar eu nu te-am facut IDIOT , oricum nu mi-as permite fiind in necunostinta de persoana ... Imi cer scuze daca te-am ofensat , dar titlul si locul lasa cam mult de dorit ... Iar tu esti prin excelenta o persoana foarte serioasa deci nu-ti puteam atribui ... ironia ...

 

OK facem pace. :tease:

 

Am asezat topicul la dragoste pentru ca toti barbatii se scuza ca ISI BAT SOTIILE DIN DRAGOSTE.Niciunul n-o sa sa spuna ca din ura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da si anul asta se poarta movul si verdele

:stars: astea se poarta in fiecare an, mai ales daca is naturale :cry:

 

si te alegi si cu silicoane la buze. :tease:

 

 

iti place mai subtil tie, ha? :cry:

le-am avut, gravida fiind ... al meu se pare ca adopta alte tehnici de infrumsetare naturala :cry:

subtil subtil sa fie :cry:

 

Am asezat topicul la dragoste pentru ca toti barbatii se scuza ca ISI BAT SOTIILE DIN DRAGOSTE.Niciunul n-o sa sa spuna ca din ura.

eu sincer ca nu inteleg cum vine asta :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
le-am avut, gravida fiind ... al meu se pare ca adopta alte tehnici de infrumsetare naturala :cry:

subtil subtil sa fie :good:

 

gravida dupa luna a 7-a, ha? :stars: inteleg de ce le-ai avut atunci siliconate! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai in gluma, mai in serios, eu pe fostul l'am taiat, la disperare... de atunci nu se mai apropie de mine de teama, si bine face... ca as repeta faza cu sange rece.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
OK facem pace. :tease:

 

Am asezat topicul la dragoste pentru ca toti barbatii se scuza ca ISI BAT SOTIILE DIN DRAGOSTE.Niciunul n-o sa sa spuna ca din ura.

 

Bataia nu a fost si nu va fi niciodata decat argumentul oamenilor slabi ... Iti bati sotia doar pentru ca esti incapabil sa o " combati " in alt mod ... Iti bati copilul pentru ca nu esti in stare sa-i argumentezi cerintele tale ... Asta ca sa fiu in tema topicului ... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
gravida dupa luna a 7-a, ha? :cry: inteleg de ce le-ai avut atunci siliconate! :good:

nu recunosc nimic :cry:

 

mai in gluma, mai in serios, eu pe fostul l'am taiat, la disperare... de atunci nu se mai apropie de mine de teama, si bine face... ca as repeta faza cu sange rece.

:tease: :stars: :cry: bravo tie, cred ca si eu i-as lua gatul, numai la gandul sa se atinga careva de mine deja ma ia cu nervi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai in gluma, mai in serios, eu pe fostul l'am taiat, la disperare... de atunci nu se mai apropie de mine de teama, si bine face... ca as repeta faza cu sange rece.

 

tu vorbesti serios? :good: ... :tease: de aia nu se gasesc doritori! :cry:

 

nu recunosc nimic :stars:

 

da di ci? toata lumea faci! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×