Sari la conținut
Forum Roportal
Ravl

prietena mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stimate domnule Ravl,

Este foarte important daca in timpul contactului sexual cu cele aproximativ 5 degete s-a folosit un mijloc de contraceptie sau nu....Adica, purtai prezervativ? Ar fi putut mana sa ramana ulterior insarcinata? Plus ca te gandesti ca microbii din podul palmei ar putea intra in sens invers ejacularii ( exact ca pastravii in raurile reci de munte) si te trezeai naibii cu o infectie la masea...

Deci totul tine pana la urma de cat de protejat ai fost...

Sunt sigur ca daca te prindea cu o manusa facand-o intr0un mediu steril, cu o manusa chirurgicala si un prezervativ EXTRA SAFE nu se supara...

Asadar nu ai inselat-o pe ea...dar i-ai inselat asteptarile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol2:

cre'ca dorm si nu stiu eu... ce seriosi is unii... :lol2:

 

iti pare tie k as fi serios?oare dak eram asa cum iti paream?crek ai dreptate,e timpul sa te trezesti :lol2::lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

iti pare tie k as fi serios?oare dak eram asa cum iti paream?crek ai dreptate,e timpul sa te trezesti :spiteful: :)

ei, acu' chiar esti serios... nu ai vazut ce ochisori oblici aveam? ha.... si nu mai vorbesc cu tine, atentezi la ochisorii mei...

 

Stimate domnule Ravl,

Este foarte important daca in timpul contactului sexual cu cele aproximativ 5 degete s-a folosit un mijloc de contraceptie sau nu....Adica, purtai prezervativ? Ar fi putut mana sa ramana ulterior insarcinata? Plus ca te gandesti ca microbii din podul palmei ar putea intra in sens invers ejacularii ( exact ca pastravii in raurile reci de munte) si te trezeai naibii cu o infectie la masea...

Deci totul tine pana la urma de cat de protejat ai fost...

Sunt sigur ca daca te prindea cu o manusa facand-o intr0un mediu steril, cu o manusa chirurgicala si un prezervativ EXTRA SAFE nu se supara...

Asadar nu ai inselat-o pe ea...dar i-ai inselat asteptarile!

La masea, zici? :spiteful:

 

 

Auzi, da' grija mare cu manusa chirurgicala, se poate rupe...

 

Iar am luat-o pe aratura... putin...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×