Sari la conținut
Forum Roportal
BananaAranciata

descopera cuvantul

Postări Recomandate

Voi trebuie sa scrieti o propozitie sau un cuvant(sau mai multe)in limba engleza...cel care ghiceste scrie propozitii cuvine etc....incep eu:I have a much toys.. :yes: :doh:

Editat de arana
ce anume trebuie ghicit ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu crezi ca intai trebuie sa inveti engleza ca sa faci un astfel de topic? How years do much you have? :P

Sa iti explic... nu se zice "a much toys" pentru ca nu e "o multe jucarii" si nici nu se foloseste "much" se foloseste "many" deci trebuie sa zici "I have many toys", capishi? si vorba "editatorului" ce anume trebuie ghicit? ce inseamna propozitia sau greseala? ca daca e greseala imi cer scuze pentru explicatiile de mai sus

Offtopic: Cati ani ai? :cry:

Editat de Grand master D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu crezi ca intai trebuie sa inveti engleza ca sa faci un astfel de topic? How years do much you have? :lol2:

Sa iti explic... nu se zice "a much toys" pentru ca nu e "o multe jucarii" si nici nu se foloseste "much" se foloseste "many" deci trebuie sa zici "I have many toys", capishi? si vorba "editatorului" ce anume trebuie ghicit? ce inseamna propozitia sau greseala? ca daca e greseala imi cer scuze pentru explicatiile de mai sus

Offtopic: Cati ani ai? 8)

aahh am simtit eu ca nu e bine ceva...pai trebuie descoperite greselile si sa se scrie corect si tradus... 8) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×