Sari la conținut
Forum Roportal
tjedy2000

Monica Columbeanu

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cu gerontofilia cum ramane? lol

gerontofilia salvează Rom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar vedeti numai partea negativa a bietelor fete!

 

Eu, cand mai ajungeam din plictiseala pe B 1 Tv si vedeam "emisiunea publicitara" ramaneam....de curioasa. Nu as spune nici intr-o mie de ani (cum am auzit de la altii) ca Monica e urata, bla, bla. Nici vorba, e chiar foarte frumoasa si nici tantalaie nu e......Insa ma intrebam cat curaj, cata putere trebuie sa aiba, cata frustrare, sa se trezeasca in fiecare dimineata langa un nene mic si batran. Ce e in sufletul si in mintea ei cand il vede zilnic, ii zambeste , o atinge ....

 

Si sincera sa fiu.......daca as avea asa o relatie nici haine nu mi-ar trebui.....pentru cine sa ma fac eu frumoasa? Pentru un mosnegel care saliveaza langa picioarele mele de 2 metrii?

 

Sincer, eu o compatimesc, nu o judec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar vedeti numai partea negativa a bietelor fete!

 

Eu, cand mai ajungeam din plictiseala pe B 1 Tv si vedeam "emisiunea publicitara" ramaneam....de curioasa. Nu as spune nici intr-o mie de ani (cum am auzit de la altii) ca Monica e urata, bla, bla. Nici vorba, e chiar foarte frumoasa si nici tantalaie nu e......Insa ma intrebam cat curaj, cata putere trebuie sa aiba, cata frustrare, sa se trezeasca in fiecare dimineata langa un nene mic si batran. Ce e in sufletul si in mintea ei cand il vede zilnic, ii zambeste , o atinge ....

 

Si sincera sa fiu.......daca as avea asa o relatie nici haine nu mi-ar trebui.....pentru cine sa ma fac eu frumoasa? Pentru un mosnegel care saliveaza langa picioarele mele de 2 metrii?

 

Sincer, eu o compatimesc, nu o judec.

 

tu esti innocenta si naivitatea intruchipata !! :flowers:

crezi ca fata nu stie exact ce face?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cauta tinerele fete ( si nu numai ), relatii gen Monica - Iri?

 

Nu sunt ei primii care sa aiba o astfel de relatie, si nici nu au ei meritul de a fi inventat acest tip de relatie. Ei sunt doar un exemplu, unul despre care se vorbeste cam des. Nu putem sti cu adevarat motivele lor sau ce se intampla cu adevarat intre ei... Sigur, banii au si ei rolul lor si sunt o tentatie si astfel incep unele relatii de acest gen... in alte relatii, nu e vorba deloc de bani, cum s-a mai spus pe aici...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar vedeti numai partea negativa a bietelor fete!

 

Eu, cand mai ajungeam din plictiseala pe B 1 Tv si vedeam "emisiunea publicitara" ramaneam....de curioasa. Nu as spune nici intr-o mie de ani (cum am auzit de la altii) ca Monica e urata, bla, bla. Nici vorba, e chiar foarte frumoasa si nici tantalaie nu e......Insa ma intrebam cat curaj, cata putere trebuie sa aiba, cata frustrare, sa se trezeasca in fiecare dimineata langa un nene mic si batran. Ce e in sufletul si in mintea ei cand il vede zilnic, ii zambeste , o atinge ....

 

Si sincera sa fiu.......daca as avea asa o relatie nici haine nu mi-ar trebui.....pentru cine sa ma fac eu frumoasa? Pentru un mosnegel care saliveaza langa picioarele mele de 2 metrii?

 

Sincer, eu o compatimesc, nu o judec.

 

Ai dreptate, merita compatimita si nu judecata, dar totusi nu ma pot abtine sa nu ma intreb: a fost cumva obligata sa faca asta? Daca ne luam pe fiecare in parte si ne analizam, cred ca toate am avea sanse la o astfel de relatie, mie una mi s-a intamplat sa fiu abordata de barbati cu mult mai in varsta ca mine sau insurati cu o tona de bani,si nu sunt eu extraordinar de frumoasa.Deci, in consecinta, cred ca ea isi merita soarta pe care o are si zic asta fiind absolut convinsa cu nu e si nici nu va fi fericita cu "Iri" langa ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

COMPATIMITA ??? de cee? ca si-a abandonat familia pentru...pentru ce? pana si tatalui ei ii e rusine cu ea. Fiti seriosi ! Nici compatimita nu merita sa fie. Tocmai de-aia nu ajungem noi,nicaieri..pentru ca ii compatimim pe prea multi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
COMPATIMITA ??? de cee? ca si-a abandonat familia pentru...pentru ce? pana si tatalui ei ii e rusine cu ea. Fiti seriosi ! Nici compatimita nu merita sa fie. Tocmai de-aia nu ajungem noi,nicaieri..pentru ca ii compatimim pe prea multi

 

 

Pai asta am zis si eu la urma: isi merita soarta....pe mine ma enerveaza ca se mediatizeaza atat cazul ei si sunt unii oameni care cred ca e absolut normal ce a facut ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×